Skocz do zawartości
joker666pl1

Linkowanie do nielegalnych plikow ?

Polecane posty

Swoją drogą 2 duże serwisy mają swoje serwery w Dallas w dzielnicy West texas.

 

Ktoś wie jaka to firma??

 

Obstawiałbym theplanet.com... Najlepiej gdybyś podał domeny tych serwisów o których mówisz, nawet na pw - będzie łatwiej to sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WRZHost.com ma serwery w Holandii (Ecatel) i HongKongu (m.in. SunnyVision).

 

Za granicą większość tego typu firm pozwala na takie coś do momentu otrzymania skargi od właściciela praw autorskich (prawnikiem nie jestem, głowy za to sobie uciąć nie dam jednak siedzę trochę w temacie i tyle zaobserwowałem). Tak samo jest z np nielegalnymi kopiami skryptów, niektórzy usługodawcy mówią wprost: "Instalujesz i robisz z tym co chcesz, jednak jeśli dostaniemy skargę od firmy posiadającej prawa do skryptu - usuwamy."

 

Sam aktualnie mam serwer w... Chinach (ChinaMotion) :) - mam tam m.in. wyszukiwarkę mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Od strony prawnej linkowanie nie jest nielegalne, według prawa Polskiego jak i większości europejskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie "pierdyknołem" taki tekscik na moim forum w regulaminie rejestracyjnym, którego nikt nie czyta :D

Za treść postów administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim władzom. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione.

 

I jeszcze nikt się nie czepiał przynajmniej mnie jako administratora, ale podawałem kilka razy logi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

administrator nie może wyciągnąć sam swojej odpowiedzialności.

 

Od tego jest ustawodawca więc ja ten punkt bym skasował bo i tak ustawa stanowi tak samo

 

 

 

 

 

 

Gdy chodzi o piractwo ja jestem tutaj guru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze nikt się nie czepiał przynajmniej mnie jako administratora, ale podawałem kilka razy logi.

 

No właśnie, jeszcze :D

 

Gdy chodzi o piractwo ja jestem tutaj guru:)

 

Idź się utop  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeże sobie temat.

 

Dużo z Was pisało że najlepiej mieć strony z warezem gdzieś daleko od polski....

 

Przytoczyłem już przykład ajo gdzie mają serwer w polsce.

 

Dzisiaj z ciekawości spojrzałem na 1 stronę pod frazą warez w polsce - nie dosyć że nulled skrypt to jeszcze hostują się w polsce.

 

Czyżby czasy ścigania warezów się skończyły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie czasy kiedys mialy miejsce? :> Podaj mi przyklad polskiego warezu ktory zostal zamkniety z tego powodu (ja osobiscie o niczym takim nie slyszalem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ci tak pisze?? chyba że znałeś tą stronę....

 

P.s. fakt że strony nie widziałem ( nie licząc tych z boo.pl bo ostatnio dużo takich stron jest zamykanych) ale dziwi mnie ta lokalizacja serwera w Nephax ......

 

P.s. a jeżeli strona jest na serwerze który dałem do kolokacji?? w takim przypadku serwerownia nie może nic zrobić ponieważ to nie ich sprzęt - oni tylko udostępniają łącza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli ze Ci z art`a jaki dalem, oni mieli pliki na swoich maszynach i z nich udostepniali pobieranie plikow. A warezy w 99% daja same linki do RS itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×