Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matik68

Kilka pytań o dedyk w OVH.

Polecane posty

Witam!

 

Mój pierwszy post i od razu pytania. Nie przeciągając długo moje pytania są następujące.

 

1.Czy jeśli wybiorę serwer SuperPlan Mini Seria Premium to mój upload wyniesie 100Mbps do każdego usługodawcy internetowego (w sensie czy np. TP i iPlus będą miały te same pingi)?

2.Przy przepustowości pisze "100Mbps dla całej infrastruktury SLA Premium" co to oznacza?

3.Czy wybierając do serwera Windows 2003 Pro to obsługa jego odbywa się przez konsolę czy przez pulpit zdalny (nie wiem czy dobrze to nazwałem, ale chodzi mi o to, że będę mógł sterować serwerem tak jak swoim komputerem).

4.Czy jeśli wybiorę windowsa to muszę dopłacać za korzystanie z niego?

5.Czy jeśli mam windowsa mogę zainstalować na serwerze każdą aplikacje działającą pod windowsem?

6.W jaki sposób odbywa się backup danych?

7.Jak odbywa się przedłużenie umowy (np. chcę wynająć serwer na 3 miesiące bo mam na razie tylko tyle pieniędzy zbliża się koniec wynajmu to co muszę zrobić, czy wystarczy im tylko wysłać pieniądze za kolejne przykładowo 3 miesiące)?

 

Pytanie najgłupsze z najgłupszych i chyba nawet retoryczne...

8.Czy muszę mieć ukończone 18, aby wynająć serwer (pytam, ponieważ przy wynajmowaniu serwera gier np. nie trzeba mieć, ale już przy wynajmowaniu serwera pod WWW i zakupie domeny trzeba)?

 

Jeśli ktoś będzie miał czas i chęci odpowiedzieć na moje pytania to z góry dziękuję.

 

Pytania te może nie są zbyt inteligentne, ale ostatnio zacząłem interesować się rzeczami związanymi z hostingiem i odpowiedzi na nie przybliżą mnie do lepszego poznania tego środowiska.

 

P.S. Chyba nie ten dział, który powinien być także sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×