Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hekkouser

Z: [opinie] Hekko.pl

Polecane posty

Moja opinia na temat hostingu hekko.pl

 

A więc - sprzedalem swojemu userowi skrypt...

user podaje dane do hostingu hekko mamy piękny dzień, wszystko ok ...

 

połącznie FTP - DZIAŁA...

 

no to mówie miodzio...

 

Wchodzę więc na phpmyadmina... przez godzinę próbuję dodać tabelę... mieli i mieli i mieli...

po godzinie to się udaje....

 

Dodam iż zawartość tabeli była niewielka... (na innym serwerze trwało by to około 2 sekundy)

ale oczywiście nie w hekko...

 

zmarnowana godzina, ale ok -mamy już bazę...

 

Następnego dnia:

- proboje zmienić hasło adminowi poprzez panel PHPMYADMIN

niestety wszystkie próby wyedytowania odpowiedniej tabeli kończą się fiaskiem

 

Biorę więc telefon, dzwonie do admina.... myśle... może coś zrobi...

opowiadam całą historię , podaje ip, mówie co nie działa , podaje parametry łącza itd itp

 

co słyszę jako odpowiedź: "MI DZIAŁA"

 

Przepraszam - jeżeli to jest hosting, to ja prowadzę własny kościół w którym piszemy skrypty, także zapraszam wiernych na niedzielną mszę.

 

Po dłuższej rozmowie z adminem.... jemu wszystko działa,

jak zwykle jestem jedynym użytkownikiem któremu "COŚ NIE DZIAŁA"

 

Mało tego: "admin hekko, uważa mnie za paranoika itd..."

no i oczywiście "to ja się nie znam" cóż... bywa i tak.

 

Przestrzegam wszystkich i odradzam... ani to hosting, ani nic podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tego: "admin hekko, uważa mnie za paranoika itd..."

no i oczywiście "to ja się nie znam" cóż... bywa i tak.

 

Przestrzegam wszystkich i odradzam... ani to hosting, ani nic podobnego.

 

Bardzo proszę nie wyolbrzymiać. Dodaje sobie Pan słowa których akurat ja nie wypowiedziałem (bo to ze mną Pan rozmawiał) ani nawet z kontekstu nie wynikały. Zgodnie z uzyskaną informacją usługa funkcjonuje poprawnie, problemy zostały zakończone dawno, dawno. Dziwne, że nie mamy skarżących się już użytkowników jak to bywało wcześniej a ciągle dokładamy kolejne maszyny ponieważ tyle mamy ZADOWOLONYCH klientów.

Używam tego samego phpmyadmina co Pan i nawet w tej chwili działa prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę nie wyolbrzymiać. Dodaje sobie Pan słowa których akurat ja nie wypowiedziałem (bo to ze mną Pan rozmawiał) ani nawet z kontekstu nie wynikały. Zgodnie z uzyskaną informacją usługa funkcjonuje poprawnie, problemy zostały zakończone dawno, dawno. Dziwne, że nie mamy skarżących się już użytkowników jak to bywało wcześniej a ciągle dokładamy kolejne maszyny ponieważ tyle mamy ZADOWOLONYCH klientów.

Używam tego samego phpmyadmina co Pan i nawet w tej chwili działa prawidłowo.

 

Jak juz napisalem wyzej... "MI DZIAŁA" , "UŻYWAM TEGO SAMEGO"

 

Fakt, przepraszam Cię kolego... to wina mojego łącza internetowego , a może mojego komputera...

 

ZGODNIE Z UZYSKANĄ INFORMACJĄ PROBLEMY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE DAWNO, DAWNO...

W rozmowie telefonicznej usłyszałem iż były problemy ale rok temu...

 

Jak bardzo trzeba być rozgarniętym żeby zrozumieć że to jest hosting i problem może się powtarzać nawet i 3x dziennie... no ale fakt zapominam..... rok temu było rozwiązane. ok.

 

 

Przykro mi ale nie dodaje nic od siebie...

A dla osób które zechcą kupić serwer w hekko postaram się przygotować "FILMIK"

który pokazuje funkcjonowanie tego "HOSTINGU"

 

Co do pana admina...

- w rozmowie telefonicznej prosilem by to naprawił mało tego - zaproponowałem iż prześle screeny jak to działa

jednoznacznie stwierdził "MI DZIAŁA, nie potrzebuje screenow problem był rok temu a teraz już nie ma"

 

Nic dodać nic ująć - w moich oczach jeżeli ktoś szuka hostingu ... HEKKO NALEŻY OMIJAĆ Z DALEKA bo na tym sie nie da pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rozmowie telefonicznej usłyszałem iż były problemy ale rok temu...

W zeszłym roku a nie rok temu. Proszę sobie nie dopisywać słów których nie wypowiedziałem..

 

- w rozmowie telefonicznej prosilem by to naprawił mało tego - zaproponowałem iż prześle screeny jak to działa

jednoznacznie stwierdził "MI DZIAŁA, nie potrzebuje screenow problem był rok temu a teraz już nie ma"

Jak wyżej.

 

Nic dodać nic ująć - w moich oczach jeżeli ktoś szuka hostingu ... HEKKO NALEŻY OMIJAĆ Z DALEKA bo na tym sie nie da pracować

Szanowny Panie, po pierwsze nie jest Pan klientem więc Pańska opinie może równie dobrze polecieć do kosza, nie zależy nam na niej i myślę, że każdy normalny przetestuje konto i przekona się, że wszystko działa należycie. Po drugie jest to forum i raczej wszyscy tutaj traktujemy się per Ty a nie per Pan natomiast nie życzę sobie aby ktoś się do mnie zwracał "kolego" bo takimi nie jesteśmy !

Myślę, że na tym zakończymy bezsensowną przepychankę. Będzie Pan naszym klientem, będzie się Pan mógł wypowiadać. Zatem zapraszam do testu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie, po pierwsze nie jest Pan klientem więc Pańska opinie może równie dobrze polecieć do kosza, nie zależy nam na niej i myślę, że każdy normalny przetestuje konto i przekona się, że wszystko działa należycie. Po drugie jest to forum i raczej wszyscy tutaj traktujemy się per Ty a nie per Pan natomiast nie życzę sobie aby ktoś się do mnie zwracał "kolego" bo takimi nie jesteśmy !

Myślę, że na tym zakończymy bezsensowną przepychankę. Będzie Pan naszym klientem, będzie się Pan mógł wypowiadać. Zatem zapraszam do testu :D

 

Jestem klientem... o czym szanowny PAN twierdzi ze nie ?

 

po loginie na tym forum ? - też tego stwierdzić PAN nie może.

 

Opinia - owszem może... po to jest forum by ją wyrazić.

 

Za sam fakt grożenia iż opinia poleci do kosza, powinien szanowny PAN dostać ostrzeżenie od moderatora tego forum.

 

A tymczasem pozdrawiam, i myśle że warto bardziej się skupić na ulepszeniem w/w problemów niż durnym tłumaczeniem się . Jak się Pan do tego zastosuje - postów w tym dziale będzie z pewnością mniej... a Pana firma wyjdzie na tym lepiej... bo w obecnym momencie mam kupę śmiechu jak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za sam fakt grożenia iż opinia poleci do kosza, powinien szanowny PAN dostać ostrzeżenie od moderatora tego forum.

 

To była grożba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×