Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krasny

Jaki serwer ?

Polecane posty

Poszukuję serwera dedykowanego, najlepiej jak najlepsze oferty, jednak cena-kwota którą mogę jak narazie wyłożyć nie jest za duża ~150zł.

Domyślam się że w polsce coś takiego bedzie cudem, więc może być Europa, jednak chciałbym tam postawić serwery do cs'a wiec ohv odpada(straszny ping), mogą być niemcy, lub co kolwiek co ma dobre pingi.

 

Dzieki za każdą odp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ovh się tam teraz powpinało do plixów i innych tpnetów więc może warto się nimi zainteresować bo za te pieniążki to w Niemczech ciężko :D

ohv odpada(straszny ping)

 

nie tak do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Tak przy okazji ma ktoś jakiś testowy IP do ovh, żeby sprawdzić jak teraz wygląda ping?

HOST - ping.ovh.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie, myślę, że nie potrzeba zakładać nowego tematu. Dysponuje podobną kwotą co autor tematu (max 200zł), chciałbym postawić na serwerze około 4 serwerów Counter-Strike 1.6 po 11 slotów, w innym temacie czytałem, iż każdy slot to około 50mhz procka. Rozważam (słusznie?) kupno VPS od firmy: http://rootvps.pl/cennik.php ,pakiet VPS pakiet Large, czy gwarantowany 512 mb ram wystarczy? Proszę o radę na temat wyboru tej firmy do moich zastosowań, jak również o podanie podobnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://kylos.pl najmocniejszy VPS ;)

 

Nie polecam, masz jakiś problem to support nie odpowiada, a po drugie dziwnie podchodzą do klientów, ostatnio jak rozmawiałem z administratorem, w celu "dopytania" się czegoś więcej na temat ich usługi, to zostałem wręcz chamsko potraktowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×