Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kontaktron

czym się rózni instalacja phpbb3.0

Polecane posty

różni się tylko tym, że na localhoscie wgrywasz pliki na swój komputer, a na serwerze musisz je wgrac poprzez klienta, nadac odpowiednie chmody itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wgrałem pliki na serwer przez FTP i uruchomiłem instalkę wpisując adres URL do pliku index.html na serwerze i zainstalowałem skrypt. W polu:

Database server hostname or DNS wpisałem:

localhost.

to kto teraz udostępnia te pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgrałem pliki na serwer przez FTP i uruchomiłem instalkę wpisując adres URL do pliku index.html na serwerze i zainstalowałem skrypt. W polu:

Database server hostname or DNS wpisałem:

localhost.

to kto teraz udostępnia te pliki?

 

e? chyba nie rozumiesz tego zbytnio.

Jeżeli wrzuciłeś pliki na serwer i przy instalacji host bazy wpisujesz localhost to oczywiste, że chodzi o ich serwery a nie o Twój domowy komputer. Bo Ty jak tam wpisałeś localhost to myślałeś, że Ty udostępniasz pliki tak?:D z treści tak wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak : termin localhost : w wolnym tlumaczeniu host lokalny tak naprawwde odwoluje sie do biezacej maszyny

 

Przyklad : na swoim komputerze masz jakas aplikacje ktora dane zapisuje na "localhost" , jesli uruchamiasz ja u siebie to dane zapisywane sa na twoim komputerze, jesli na serwerze to dane ida na serwerze

 

Tlumaczac bardzo lopatologicznie : localhost oznacza biezacego hosta

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/127.0.0.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dla mnie jasne że nie ja udostępniam :D do czego byłby mi wtedy potrzebny hosting.

już rozumiem, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

zamiast localhosta zacznij korzystac z 127.0.0.1 super sprawa, polecam :D

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×