Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KoNN

Znowu prośba o pomoc w wyborze

Polecane posty

Mam już konta 2 konta WWW w prohoscie i potrzebuje kolejne 2 ale naprawdę chcialbym płacic za jeden serwer w którym mogłbym miec wiele kont www cos ala reseller pojemnosci potrzeuje 10 gb i transferu rzędu 80 gb miesiecznie. Prosiłbym o dobre i sprawdzone oferty.

 

Ps. nie mam nic do prohostu według mnie jest jedną z lepszych firm, interesuje mnie jedynie płatność miesięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wolałbym w polsce szczerze powiem :) ale cena przystępna nie powiem że nie. Mi nie jest potrzebny overselling nie zamierzam sprzedawac itd poprostu dla swojego użytko potrzebuje jednego wydajnego serwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wolałbym w polsce szczerze powiem :) ale cena przystępna nie powiem że nie.

 

Pingi okolo 50ms wiec roznicy nie odczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem no będe musiał przemyśleć co i jak :) ale na oferty jak co oczekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze http://www.netzip.pl/oferta/reseller/ 9GB/90GB za 50zl miesiecznie?

 

Wlasciciel czesto sie tu udziela i zalezy mu na opinii hostingu. Tylko, ze w UK serwery.

 

Nie napisales czy musi byc Polska czy moze byc Europa.

 

Takze polecam netzip.pl ;) Szybkie servery, dobry support  :rolleyes: a przy koncie do stron www, to ping 50ms nie zrobi Ci naprawde roznicy  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do 50 zł miesięcznie zależy jakie parametry to możemy przekroczyć jak co :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem net.Easy i ich opcje large z reskiem mam nadzieję że nie będe załował niby jestem na serwku: filemon.neteasy.pl :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna nazwa serwera :D Nie powinieneś narzekać, chociaż nie wiem jak się będą sprawować serwery w Polsce. Mam nadzieje, że tak samo dobrze jak w UK i będą uptime'y rzędu 200 dni :D

 

P.S. Wie ktoś jakie są nazwy serwerów w neteasy.pl? Wiem, że jest apple, texas, lincoln, eco, platinum, filemon. Są jakieś inne równie ciekawe nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio jak na razie naciąłem się tym iż nie mogę się zalogować do DA podaje poprawne dane a tu zonk: Error: document not found i nie wiem zgłosiłem ticketa na support zobaczymy co dalej :D będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że tak samo dobrze jak w UK i będą uptime'y rzędu 200 dni :D

 

Taki OT przecież uptime nie świadczy praktycznie w niczym, że nie było awarii serwera HTTP czy tam MYSQL i o nie awaryjności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie że wszystko już mi działa okey coś tam poprawili i już luziczek :D zobaczymy jak wrzucę swoje czołowe serwisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś chwilowe przestoje są w MySQL czy innych aplikacjach, ale nie ma awarii, o których by nie było informacji i trwały by po 24h jak to u innych się nie raz zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do uptime w panelu mam coś takiego:

 

Uptime: 5 days, 2:13

Load: 0.08, 0.03, 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom też tak właśnie pomyślałem i życzę sobie aby było wszystko okey :D Jestem raczej stałym klientem i przykro mi było rozstawać się z dawnym usługodawcą ale niestety brakowało mi reska i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×