Skocz do zawartości
verde

DirectAdmin debian i kilka pytan

Polecane posty

Witam. Czytalem forum te i owe tematy i wiem ze directadmin nie za bardzo dziala na platforamch 64 bits. Wiec to wiem.

 

Z tym ze mam pytanie chodzi mi o serwery z klasy kimsufi w ovh, a mianowicie o pakiet ktorys z XL lub 2 XL, z tego co doczytalem sie tam dodaja tylko 64 bits platforme, wiec czy bedzie problem z zainstalowalniem panelu DA.  Pytam sie przed kupnem serwera, gdyz nie bardzo by bylo najpierw kupic serwera, a po tem sie martwic jak to wszytko ma dzialac.

 

Wybralem kimsufi, gdyz jak dla mnie bedzie to w sam raz serwer alokfentny do ceny i jakosci jakiej wymagam.  Aktualnie serwer, ktory posiadam trzymam na nim swoje i kolegow strony i ze tak powiem troche aktualny serwer czasem w godzinach wieczoranych, kiedy generuje sie najwiekszy ruch potrafi sie zawiesic.

 

Uparlem sie na ten serwer, gdyz niewypatrzylem w miare rosadnj oferty za taka cene. AKtualnie serwer "zjada" na dzien 23 marca ponad  536 GB transferu i caly czas trafiki idzie z miesiaca na miesiac .

 

Wiec ogolnie mam klika pytan.

 

Czy na kimsufi XL , lub 2 XL "pojdzie" DA

 

Czy cos rąsadnego znajde w tej cenie max 140 - 170 zl miesiecznie, z naciskiem na ta mnijsza cene to co oferuje kimsufi. Parametry kazdy widzi wiec nie bede ich przytaczal.

 

Łącze bez limitu transferu z przepustowoscia okolo 10 - 14Mb/s.

 

Dziekuje za jakie kolwiek odpowiedzi.

 

ps. Aktualnie posiadam kimsufi L i wlasnie on nie bardo starcza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pracowalem na tym systemie , wyslalem PW odnosnie kilku reczy :). Jesli na centosie bedzie DA dzialal to pewnie przesiade sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz systemy jakie są odpowiednie dla DA:

 

Operating System:

 

Redhat Linux 7.2, 7.3, 8.0, 9.0

RedHat Fedora 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

RedHat Enterprise / CentOS 3.0, 3.1, 3.2, 3.3, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4, 4.5, 5.0, 5.1, 5.2 (64-bit: 4.1 - 4.5, 5.0, 5.1)

FreeBSD 4.7, 4.8, 4.9, 4.10, 4.11, 5.0, 5.1, 5.2, 5.2.1, 5.3, 5.4, 6.0, 6.1, 6.2, 6.3, (7.0 beta)

Debian Sarge/Woody 3.1/Etch 4.0/Ubuntu (these are all variants of debian)

 

Więc z 64bitowych wspierany jest tylko CentOS i RHEL. Także musi na nim działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rozumiem że nei są to jakieś rozwiąania Beta/ testowe itp ? Dialają w miare dobrze bez zadnych wiekszych usterek jesli bym wybral CentOS, czy RedHat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Nie, mam ponad rok centosy na 64 bitach z Directadmin...

a po drugie jest tu gdzieś napisane beta/alpha ?

RedHat Enterprise / CentOS 3.0, 3.1, 3.2, 3.3, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4, 4.5, 5.0, 5.1, 5.2 (64-bit: 4.1 - 4.5, 5.0, 5.1)

 

ps. DA dalej nie dał supportu na debiana lenny w wersji 32 bit, choć można powiedzieć że to stabilne.

ps2. na debianie 64 tez dało się zrobić DA, ale wychodziły różne błędy i kombinowanie z debianem i 64 bitami jest niezdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Debian Lenny to pewnie kwestia czasu i będzie wspierany. Zastanawia mnie dlaczego nie wspierają Debian'a 64bitowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×