Skocz do zawartości
eXoduse

Przeniesienie domeny z AZ.pl

Polecane posty

Chciałbym przenieść swoją domenę .pl z AZ.pl do innego rejestratora i teraz mam pytanie. Zarejestrowałem się u danego rejestratora do którego chce przenieść domenę, dodałem ją do listy domen do przeniesienia i otrzymałem na e-mail odpowiednie instrukcje - muszę podesłać im kod authinfo. I tutaj jest moje pytanie – czy kod authinfo, który widzę przy swojej domenie w panelu AZ.pl jest tym prawidłowym, który należy wysłać, czy muszę od AZ.pl inny kod wyciągnąć? Piszę dlatego, ponieważ jakiś kod niby widzę przy swojej domenie, ale jest taka wzmianka obok:

otrzymanie kodów authinfo jest możliwe w przypadku wysłania wniosku o wydanie kodów authinfo, możliwego do pobrania ze strony: www.az.pl pocztą tradycyjną na adres siedziby spółki
Z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz widoczny kod AuthInfo to powinien być właśnie ten. W przypadku domen zakupionych w promocji, oraz w innych tego typu okolicznościach kod ten nie jest widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten kod. Ostatnio robiłem transfer z az.pl do innej firmy i wszystko było w porządku z kodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×