Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Scorpimen

Hosting z streamingiem

Polecane posty

Witam,

Od pewnego czasu zajmuje się stroną z materiałami video pod adresem http://tv-polmusic.com

Strona ma już 60GB i bedzie rosła. Szukam jakiegoś serwera najlepiej z ofertą streamingową.

Pytam ponieważ chciałbym coś sprawdzonego.

Ostatni hosting canaca.com za czasto pada. W dodatku maja jakies opory z robieniem backupu.

Hosting najlepiej gdzieś w USA lub okolicach. 

 

Potrzebuje najlepiej nieograniczonego transferu.

 

Druga sprawa chcę zrobić tam streaming. Teraz to działa wszystko jako progresywny download.

Znam tylko jedna opcje jak to zrobić.

 

mój komp (Windows media Encoder) -> serwer streamingu (Windows media serwer) -> ludziki

 

Czy można to zrobić jakoś tak że pomijam mojego kompa i streaming leci odrazu z servera ?

Wiem ze serwery radiowe jakoś to robią, maja autopilota czy coś. Czy jest takie rozwiazanie dla video ?

 

Patrzałem na oferte H9 i wydaje się odpowiednia. Tylko tam niema streamingu. Chodzi mi o hosting współdzielony.

Jak w H9 wygladają backupy i stabilność ?

Dodam że nigdy nie miałem dedyka ani vps i niewiem czy bym sobie z tym poradził.

 

Jeśli znacie jakieś ciekawe sprawdzone oferty to bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jesli chodzi o stremin Video na serwera shoutast moze cie zainteresuje ?

 

http://pobierz.eshoutcast.info/pliki.php Tutaj mozna pobrac pliki dzieki ktorym mozna zrobci tzw autopilota VIDEO. Jesli chodzi o wiekszy opis www.eshoutcast.info.

 

Odpowiedz da się zrobic taki sreming.

 

Odnośnei serwerów co jak gdzie na chwile obecna nic mi do glowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shoutcast mnie nie bardzo interesuje bo ciażko to sie osadza na stronie. Ludziki muszą pobierać kontrolki activex i inne cuda. Najprostszy jest WMV albo flash. Tylko niewiem jaki serwer wziać.

 

 

Przeglądam oferte ovh, i tam są niby dystrybucje przygotowane do streamingu. Jednak z dedykiem bym niechciał sie bawić. 

Na dedyku pewnie bym postawił windows media enkodera pokazał mu pliki i by był streaming i autopilot. Tylko koszty troche duże. Strona nie jest moja, a narazie w dodatku niema pomysłu jak z niej wycisnąć kase ;)

 

 

Kurcze mało ludzi zajmuje się streamingiem video albo wszyscy kryją swoje tajemnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o steming Video to WMP tez mozna zrobić TZW pilota, ale to juz dedyk, lub VPS z nie malą mocą obliczeniową ci by był potrzebny. Też da się tzw pilota postawić, z tym że teraz musisz się zastanowić czy chcesz zainwestowac i mieć coś czy iść dalej na malą kase i kąbinować z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. 

 

A możesz może polecić jakiś hosting z przestrzenią miniumum 200GB i z duuuużym transferem. Najlepiej coś w USA bo to strona dla polonii. Bo ostani hosting canaca mi robi problemy z backupem i czesto pada. A nieche się wpakować w jakieć badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj znac Pw, posiadamy taki hosting wraz z licencja FMS (adobe flash media server) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×