Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
joker666pl1

Serwer pod streaming

Polecane posty

Witam !

Jakoś tak wyszło , że znalazłem to forum , więc zadaje owe pytanie.

 

Chodzi mi w sumie o konkrety czy znacie jakieś firmy specjalizujące się w takim hostingu ?

Bądź co polecacie z firm Wam znanych ??

Oczywiście priorytetem jest dla mnie szybkośc łącza oraz limit transferu (a racze jego brak).

Wielkośc HDD idzie na boczny tor ale rzecz jasna też nie może byc absurdalna.

 

pozdrawiam i licze na jakieś ciekawe propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od kwoty jaką dysponujesz.

 

Jeśli masz 100'000zł miesięcznie to inaczej będziemy rozmawiać z Tobą, niż jeśli szukasz hostinku za 5zł/miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Europa:

OVH.pl seria unmetered - 100mbps (dedykowane, nie dzielone) (klik)- ok 930zł brutto.

Leaseweb.com seria umetered - 100mbps (dedykowane, nie dzielone) (klik) - ok 200€ (w zależności od umowy nawet do 300€ za najtańszy pakiet).

 

Ewentualnie OVH zwykła seria premium, dopóki nie przekroczysz 100mbps (sumarycznie na wszystkich serwerach w tej firmie) to nie musisz dokupować łącza w SLA, wychodzi najtaniej (ok 200zł brutto). Musisz się jednak liczyć z tym, że kiedyś zaczną egzekwować zakaz stawiania streamingu na serwerach bez łącz SLA/Biznesowych.

 

Odradzam Ecatel, lepiej nie pakować się w kłopoty na własne życzenie (więcej info tu http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=739977)

 

USA:

FDCservers.net - drożej niż OVH/LW, ale i tak w miarę atrakcyjnie. Pamiętaj, że seria 100mbps unmetered ma limit na około 10TB ruchu wychodzącego, seria gigabit unmetered limit na około 30TB (możesz dokupić dodatkowe gwarantowane łącze).

 

Ewentualnie jeszcze z budżetowych pooled.net, 10tb.com. Było jeszcze Alphared/Orangefiber ale zbankrutowało ;).

 

Tyle jeżeli chodzi o tanie serwery z dużą ilością trafficu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zastanawiam nad ovh

bo w sumie wrazie czego zawsze moge dokupic lacze

Serwer EG Max by mi odpowiadal gdyz wyzszy z tej serii ma wiekszy dysk jedynie a to mnie az tak nie interesuje ;]

 

 

tylko pytanie ktos moze ma obliczenia jak wyglada sprawa z streamingiem divx ? ile lacze musze orientacyjnie rpzeznaczyc na osobe ? oraz jakie lacze osoba musi miec zeby wygodnie bez scinek ogladac film ? (przykladowo na pliku 700mb)

 

oraz jak sprawa z nielegalnymi plikami wyglada na ovh ??

musze sie liczyc ze ktos cos wgra nielegalnego , ovh wysyla wtedy pwoiedzmy emaila jakis kontakt zeby usunac plik czy sam musze sie martwic gdyz w kazdej chwili moga usunac serwer ;) ??

 

pozdrwiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ovh mialo ciezkie chwile i pare serwerów zostało odrazu zablokowane za p2p. Aktualnie nie jest zle, w razie jakis naruszen dostaje sie ostrzezenie i deadline do kiedy trzeba cos z tym zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×