Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomeq

Przekierowanie domeny

Polecane posty

Witam wszystkich ponownie. Postaram sie jak najprosciej opisac problem.. Chodzi o to ze z powodu problemow z obecnym dostawca domeny i serwera chce wykupic nowa domene wraz z serwerkiem na hekko.pl. No i chcialem zrobic przekierowanie ze starej domeny na ta nowa ktora wykupie w hekko.pl. Jak to zrobic najprosciej i najlepiej gdyz nie chce gwaltownie odciac starej strony i przeniesc wszystkiego na nowa (jest tam obecnie forum). Wiem ze pewnie pytanie prozaiczne ale coz.. kto pyta nie bladzi.. z gory dziekuje za pomoc, mam nadzieje ze i tym razem pomozecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie. Postaram sie jak najprosciej opisac problem.. Chodzi o to ze z powodu problemow z obecnym dostawca domeny i serwera chce wykupic nowa domene wraz z serwerkiem na hekko.pl. No i chcialem zrobic przekierowanie ze starej domeny na ta nowa ktora wykupie w hekko.pl. Jak to zrobic najprosciej i najlepiej gdyz nie chce gwaltownie odciac starej strony i przeniesc wszystkiego na nowa (jest tam obecnie forum). Wiem ze pewnie pytanie prozaiczne ale coz.. kto pyta nie bladzi.. z gory dziekuje za pomoc, mam nadzieje ze i tym razem pomozecie..

Ustawić tylko dnsy na nowy serwer?Albo przekierowanie na adres? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawić tylko dnsy na nowy serwer?Albo przekierowanie na adres? ;)

Mmm.. no tak ale czy potrzeba jest jakas zgoda, czy sam to zmieniam i gdzie oraz jak? Stara domene z adresikiem mam wykupiona jeszcze na ok. 7mies ale ze wzgledu na niepewnosc i problemy wole wczesniej zrobic przeniesienie.. prosze o info i wskazowki... jestem w tym poczatkujacym.. przepraszam za te proste pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samemu to się zmienia w panelu..powiedz tylko gdzie masz wykupioną wspomnianą domenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samemu to się zmienia w panelu..powiedz tylko gdzie masz wykupioną wspomnianą domenę?

domene chce wykupic w hekko.pl a swoja stara mam w "ala" firmie web4me.pl gdzie nie mam tam dostepu do panelu admina wszystko robie przez maila.. i tu pewnie bedzie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×