Skocz do zawartości
chmuri

[szukam pomocy] Grafika do nowego projektu

Polecane posty

Nawiązując do tego tematu chciałbym się zapytać czy ktoś mógłby mi pomóc w wykonaniu bardzo prościutkiego layoutu pod podcast na temat polskich firm hostingowych z banerem webhostingtalku?W zamian będzie możliwość wstawienia sobie notki na dole strony, lub bannera do swojego portfolio? Oraz chciałbym się zapytać czy ktoś może się okrętuje w sprawach streamingu we Flashu do podcast .Czy są jakieś skrypty do tego służące?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosty layout zbliżony kolorystycznie do webhostingtalku lewa strona menu.Kilka pozycji na środku jakiś stream z flasha do puszczania podrasta u góry jakieś proste logo.Możliwe że na dole będzie rotacja banerami firm,grafików,adminów no ogólnie kto będzie chciał z webhostingtalka,ale nie wiem czy w tedy zbyt komercyjnie nie będzie...Jeśli drogi Rufusie masz jakiś pomysł albo ktokolwiek inny to proszę bardzo.W końcu to głównie na Polskim rynku będę się skupiał choć jeśli ktoś będzie miał jakieś ciekawe info z poza to jak najbardziej.Planowo projekt ruszy po nowym roku.I jeszcze się zastanawiam jak zrobić spis firm hostingowych w Polsce ale to już w innym poście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc p pisałem do niego maile i jeśli nie otrzymam odpowiedzi to oczywiście nie zamieszczę ale może mnie zobaczy w gąszczu postów i sobie przypomni..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×