Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
misioN

Ventrilo Panel

Polecane posty

Witam,

 

Napisze od razu, że przeszukałem całe forum, oraz google, i wszystkie inne strony i nic nie znalazłem ;)

Poszukuje kogoś kto posiada jakiś prosty panel do ventrilo, lub potrafi go zrobić. Instałowałem już rózne panele, typu ventriloCP, vpanel, ale żaden z nich nie działał.. Prawdopodobnie dlatego, ze były one pod windowsa, a ja potrzebuje na linuxa.

Znalazłem gdzieś na google panel, który mogłem zainstalować, ale okazał się niepełny (brak kilku plików) i nie mogłem z nim nic zrobić.

 

Dodam że widziałem na kilku stronkach proste panele do logowania, ale nie wiem skąd taki pobrać, główna strona vcpanelu już nie działa, a na nieoficialnej znalazlem tylko pod windowsa.

 

Pozdrawiam.

 

 

edit:

 

Pomyliłem działy, więc proszę moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Witam,

 

Napisze od razu, że przeszukałem całe forum, oraz google, i wszystkie inne strony i nic nie znalazłem ;)

Poszukuje kogoś kto posiada jakiś prosty panel do ventrilo, lub potrafi go zrobić. Instałowałem już rózne panele, typu ventriloCP, vpanel, ale żaden z nich nie działał.. Prawdopodobnie dlatego, ze były one pod windowsa, a ja potrzebuje na linuxa.

Znalazłem gdzieś na google panel, który mogłem zainstalować, ale okazał się niepełny (brak kilku plików) i nie mogłem z nim nic zrobić.

 

Dodam że widziałem na kilku stronkach proste panele do logowania, ale nie wiem skąd taki pobrać, główna strona vcpanelu już nie działa, a na nieoficialnej znalazlem tylko pod windowsa.

 

Pozdrawiam.

 

 

edit:

 

Pomyliłem działy, więc proszę moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

50 zł = panel ventrilo

jego funkcje:

Start , stop , restart, backup , edycja config z przeglądarki , ban , unban, edycja chanel,

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam na dysku vcp 2.0 wersje pod linuxa, z tym ze mi cos nie dziala. Jak chcesz to napisz na PW to Ci wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na dysku vcp 2.0 wersje pod linuxa, z tym ze mi cos nie dziala. Jak chcesz to napisz na PW to Ci wysle :)

Wrzuć public :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam, bo nie otrzymałem odpowiedzi od Pana Active-Hosting ;)

 

Czy ktoś może napisać mi taki panel ? Oczywiscie za pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VentriloCPLINUX

VentriloCPWINDOWS

 

Tutaj podaje linki na ten control panel do ventrilo, podobno ten na windowsa działa :P Ja sprawdzałem na linuxa, mogłem się zalogować, ale nie potrafiłem tego skonfigurować aby działalo.

 

Może ktoś z Was sobie z tym poradzi i da jakiś opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
VentriloCPLINUX

VentriloCPWINDOWS

 

Tutaj podaje linki na ten control panel do ventrilo, podobno ten na windowsa działa ;) Ja sprawdzałem na linuxa, mogłem się zalogować, ale nie potrafiłem tego skonfigurować aby działalo.

 

Może ktoś z Was sobie z tym poradzi i da jakiś opis.

 

A czy masz plik .sql ?

W twojej paczce pod wersj linux wlasnie brakuje .sql :D

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja już dałem sobie spokój z tym panelem, aktualnie mam prosty panel na start/stop/restart i edycje plików i jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/vcp/common/ftp.class.php on line 235

 

????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
podales dobre dane w ftp.class.php ??

 

Hmm do czego on potrzebuje ftp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@RuFiK nie wiem ;) ja zainstalowac zainstalowalem, tylko mi uruchamiać procesu nie chcialo. reszta dzialala

 

wiem, ze nie dziala. znam osobe która poprawila tą wersje i wysłała do autora projektu. zobaczymy, może na dniach będzie dostępna na stronie projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
@RuFiK nie wiem ;) ja zainstalowac zainstalowalem, tylko mi uruchamiać procesu nie chcialo. reszta dzialala

 

wiem, ze nie dziala. znam osobe która poprawila tą wersje i wysłała do autora projektu. zobaczymy, może na dniach będzie dostępna na stronie projektu.

 

standardowy log i pass to: admin/password ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowy log i pass to: admin/password ?

 

Wiesz co nie pamietam, sprawdź w bazie, albo poprostu przez mysql dodaj sobie nowego usera z prawami administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko ustawiasz w sql.. pod winowsem standard to admin/password a tutaj jest inaczej ;) Ja pamiętam ze w tym panelu udało mi się odpalić status i nic wiecej, wyskakiwał błąd ftp i dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakis panel dzieki ktoremu mozna dodawac serwery ?

Tak zeby nie trzeba bylo stawiac recznie

Chodzi mi o cos takiego jak TeamSpeak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
A jest jakis panel dzieki ktoremu mozna dodawac serwery ?

Tak zeby nie trzeba bylo stawiac recznie

Chodzi mi o cos takiego jak TeamSpeak

 

nie, nie ma:)

Jak chcesz sprzedawac serwery ventriloto mozesz zawsze komus zlecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję pliku .sql dla vcp pod linuksa, parę postów wcześniej była o tym mowa,

 

jeżeli ktoś posiada owy pliczek to bardzo proszę o kontakt ;)

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

PS sorki za archeologię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×