Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Johnie

[szukam] Serwery, konta z możliwością wyboru zagranicznego IP

Polecane posty

Poszukuję serwery albo konta na których będę mógł przydzielać swoim domenom różne, zagraniczne adresy IP(hostnine odpada bo IP sa tylko USA, Anglia a im więcej do wyboru tym lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że z tego co wiem nie ma na świecie innej firmy, która działałaby na takich zasadach i z taką ilością DC co hostnine.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ixwebhosting.com wydaje sie tez ciekawą ofertą tylko nie znam opinii o nich.

 

Możliwe że masz racje i że faktycznie nie ma nic lepszego od Hostnine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam się kiedyś zastanawiałem nad zakupem http://www.ixwebhosting.com/index.php/v2/pages.hostingPlans pakietu "unlimited pro", ale na zdrowy rozsądek, przecież nie opłaca się sprzedawać konta hostingowego unlimited z 16 dedykowanymi adresami IP za $13/mc. Po pogrzebaniu na google znalazłem sporo negatywnych recenzji i zrezygnowałem z testowania ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jak narazie ludzei to polecali, swoja drogą szukam czegoś takiego dokładnie jak OVH, hosting w 4 wersjach językowych i można skorzystać dla każdej domeny z każdego tych IP( co prawde share IP ale jedno konto pare IP),szukma czegoś podobnego tylko ewentualnie więcej wersji językowych ale chyba niczego takiego nie ma niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×