Skocz do zawartości
Pawel Debski

Java/J2EE/JEE

Polecane posty

Szanowni Państwo!

 

Czy możecie polecić przyzwoity hosting do aplikacji J2EE (najchętniej JBoss, ale nie koniecznie).

 

Z poważaniem

PD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższych analizach wyszło, że dedyk w Hetznerze jest korzystniejszy niż jakikolwiek hosting J2EE. Oprócz tego, że jest tańszy to jeszcze można zrobić co dusza zapragnie i nie ma limitu transferu. W tym roku zapewne zmigrujemy na Hetznera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego, że jest tańszy to jeszcze można zrobić co dusza zapragnie i nie ma limitu transferu. W

 

Jest - 1000GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest - 1000GB.

 

Ale po jego przekroczeniu prędkość spada do 10 Mb, co dla nas oznacza "ile dusza zapragnie" - teraz mamy w ogóle 512 kb i jakoś działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli uzupełnienia: od lat używamy Hetznera i jest super. Poprostu bosko. Polecam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×