Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Poważne problemy z łączem - Multimedia Polska

Polecane posty

Witam, mam bardzo poważny problem. Podpisałem umowę na rzekomo 2mb. Ale codziennie powtarzam codziennie od około hmm 17, 17-30 internet zwalnia strasznie a pingi są ogromne. Nie widziałem jeszcze takich..

 

Oto wynik speedtestu z przed kilku minut:358711916.png

 

I teraz moje pytanie: Co mogę w związku z tym zrobić?telefony do nich nie pomagają..mówią, że wszystko w porządku. I to nie tylko u mnie bo w moim mieście każdy kto ma od nich to ma takie same problemy. W innych porach dnia speedtest downloadu nalicza średnio: 2300dl i 256up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ich na twoim miejscu "mocno pouczyl" mialem pododbna sytuacje ... Wkoncu im powiedzialem kilka milych slow i przjechali do mnie do mnie do domu i zobaczyli ... Nie wiem czemu ale wiekrzosc tego typu operatorow mysli ze ma doczynienia z idotami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ich na twoim miejscu "mocno pouczyl" mialem pododbna sytuacje ... Wkoncu im powiedzialem kilka milych slow i przjechali do mnie do mnie do domu i zobaczyli ... Nie wiem czemu ale wiekrzosc tego typu operatorow mysli ze ma doczynienia z idotami ...

Hmm czyli muszę zadzwonić i ich z***ać poprostu;). No to niech lepiej się przygotują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te pytanie/skargi/zażalenia to raczej na bok@multimedia.pl (czy jaki oni tam mają.. ;)), a na pewno szybciej pomogą/odpiszą co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mowilem, oni traktuja nas klientow jak idiotow ... I dla tego tez niektore zgloszenia, ktore wydaja im sie ze sa bledne ignoruja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale wiekrzosc tego typu operatorow mysli ze ma doczynienia z idotami ...
wiekszosc jesli juz...
Podpisałem umowę na rzekomo 2mb.
przeczytaj umowe dokladnie...

o ile mi wiadomo lacze symetryczne 1mbit kosztuje od 150pln... (tak przynajmniej tu na forum pisza...)

ty pewnie podpisales umowe na lacze DO 2 mbit dload i xxx upload (tak przynajmniej robi tpsa i upc/aster)

ciezko ci bedzie udowodnic niewywiazywanie sie z umowy...

 

a op***** bogu ducha winnego konsultanta na infolini duzo nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a op***** bogu ducha winnego konsultanta na infolini duzo nie da...

 

dokładnie ;>

 

W sumie mam coś w umowie (z dialogiem) typu:

"Staramy się świadczyć usługi nasze na najwyższym poziomie i tego chcemy się trzymać, ale nie jesteście w stanie nic nam zrobić jeżeli usługi nasze spadną na poziom uptime 10% w skali miesiąca... ) "

 

więc poczytaj umowę co ci gwarantują, a co nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz na ping i prędkość... powinien mieć około 2k.

a ja mam 1 mega i mam:

358760768.png

 

No własnie problem w tym, że tak mam w godzinach od 17 do około 22..a ten ping to masakra..1483ms nigdy takiego nie widzialem jeszcze ;) W innych godzinach normalnie mam DL ponad 2k, ping również normalny coś w stylu Juvenito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem specem ale to chyba klasyczna reakcja na mocny overselling?

w godzinach szczytu brakuje lacza wiec... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem specem ale to chyba klasyczna reakcja na mocny overselling?

w godzinach szczytu brakuje lacza wiec... ;)

Coś ala tpsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×