Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nessado

Windows 2003 zintergrowany SP2

Polecane posty

Zmora mojej jednej z serwerowni jest instalowanei systemu windows 2003 std wraz z intergrowanym service packiem 2, czy ktos wie jak usunac taki sp2 i czy w ogole jest taka opcja? Chcialem wgrac sp1 bo na sp2 nie wszystkie moje aplikacje ktore mam na serwerze dzialaja poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialem wgrac sp1 bo na sp2 nie wszystkie moje aplikacje ktore mam na serwerze dzialaja poprawnie.
Że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Hmm.

 

Ja sobie dzisiaj na serwerku w OVH zajżałem w Dodaj/Usuń programy, i co tam widzę?

 

Otóż:

Windows 2003 Service Pack 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×