Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DamianW

Webd w EvoSwitch

Polecane posty

2008-11-06 - Niezmiernie miło nam poinformować iż od 9.11.2008 serwery marki webd.pl będą zlokalizowane w jednej z najnowocześniejszych serwerownii w Europie - EvoSwitch. Dostep do usług bedzie ograniczony w dniu 9.11.2008 w godzinach 1.00-7.00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

Mam pytanie do ludzi nieco bardziej zorientowanych:

jak się ma porównanie jakościowe : leaseweb - evoswitch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do ludzi nieco bardziej zorientowanych:

jak się ma porównanie jakościowe : leaseweb - evoswitch?

LeaseWeb kolokuje swoje serwery w EvoSwitch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×