Skocz do zawartości
Malas

Publiczny serwer

Polecane posty

Witam, byłbym zainteresowany stworzeniem publicznego serwera teamspeak lub/i ventrilo. I teraz moje pytanie, wiem, że łącze do takich spraw ważne, więc czy przykładowo http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/rps1.xml Czy ten rps do tego by się nadawał?strona www stała by na oddzielnym serwerze. Prosiłbym o wasze sugestie i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie starczy tylko że drożej Cię licencje skasują niż RPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do 1000 slot licencja jest free powyżej juz trzeba płacić albo jak być chciał sprzedawać sloty to też licencje musisz kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 1000 slotów spokojnie by wystarczyło. Miałby to być publiczny darmowy serwer..ewentualnie jakieś dotacje, ale oczywiście nie obowiązkowe. A jak się ma sprawa ventrilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

licencja niekomercyjna pozwala na użytkowanie tylko 50 slotów tyle co wygoglowałem nie wiem ja bardziej obeznany w TS i serwery Gier jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Witaj

licencja ts mowi ze mozesz korzystac z tsa pod warunkiem ze serwer ma nizej wymieniona konfiguracje, jezeli bedzie inna to blok :P

 

1x 1000 slotow

10x 100 slotow

2x 500 slotow

5x 200 slotow

 

innych taryf tritoncia nie przewiduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj

licencja ts mowi ze mozesz korzystac z tsa pod warunkiem ze serwer ma nizej wymieniona konfiguracje, jezeli bedzie inna to blok :P

 

1x 1000 slotow

10x 100 slotow

2x 500 slotow

5x 200 slotow

 

innych taryf tritoncia nie przewiduje :P

Dzięki Rufik za szczegółowe info. Myślę, że najlepszą konfiguracją będzie 5x200 slotów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ps jak bedziesz mial stronie, pamietaj rowniez ze nie mozesz umieszczac banerow platnosci, paypal itp np: donate, poniewaz ts.com moze to potraktowac jako chec czerpania zyskow i moga ci zbanowac serwer ts :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banują to oni zazwyczaj adres IP, a więc odcinają serwerowi dostęp do usługi TS. Na serwer publiczny spokojnie wystarczy ci jakieś 100, 200 slotów, na więcej raczej nie ma co liczyć :P No i uważaj żeby nie zbliżać się do tej granicy 1000 slotów ogółem, nawet jeśli część serwerów ma być wyłączona bo bez wykupienia licencji to skutkuje zablokowaniem IP serwera dedykowanego, nie tylko blokadą samego serwera TS...

 

RPS powinien się na TS'a nadać idealnie, jego słabym punktem jest dysk twardy ale Team Speakowi wolny transfer plików na serwerze wcale nie przeszkadza...

 

No, i jeszcze polecam Perlmoda do Team Speaka, to dobry sposób ochrony przed spamerami i świetny infobot ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×