Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
moonwalker

karta graficzna:P

Polecane posty

a może podał byś resztę PC jaki procek zasilacz (marka) i płyta główna bo polecacie mu SAPPHIRE HD4670 512MB DDR3 a jak ma on celerona to co ta karta będzie warta jak cpu będzie ją ograniczał...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CPU; AMD Athlon 64 x2 4600+
PŁYTA GŁÓWNA; GIGABYTE M61PME-S2
RAM; 1gb kingston
ZASILACZ; FORTRON 550W

 

jak mówicie że radeona to jakiego najlepiej? oczywiście do 300zł

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź 9600gso i będziesz zadowolony. Mocniejszych nie ma sensu brać, bo procesor nie jest jakiś szczególnie mocny, poza tym masz tylko 1GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak GSO to Palita z 768mb pamięci, karta ta bije 9600GT (w wyższych rozdzielczościach bez wygładzania ekranu).

 

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, zeby dostal gso z 768MB Ramu, we wszystkich znanych mi sklepach internetowych ten model nie jest już dostępny.

 

Zawsze może wziąc tradcyjnego GSO z 384MB Ramu. Taka wersja w większości przypadków dorównuje albo minimalnie jest gorsza od 9600GT, a i tak zapewnia dośc komfortowe granie w większość pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD 4830 za 300zł nie zgarniesz, a w obecnych okolicznościach, gdy złotówka sięga dna ( i zapewne je przebije do 4zł / dolar) to już nawet 9600gso nie kupisz.

 

4830 jeszcze nie ma w sprzedaży.

 

BTW 4830 żre tyle samo prądu co 4850 (dużo, b.dużo), a przecież jest słabsza od wyższego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości niereferencyjnych nie jest chłodzona bardzo grzejąca się sekcja zasilania, a co za tym idzie po pewnym czasie pojawiają się artefakty i restarty komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sapphire to wg. mnie najgorsza firma oferująca Radeony, miałem kilka kart tego producenta i w KAŻDEJ był problem z chłodzeniem. Jedna to mi się nawet częściowo spaliła, bo Sapphire dodał do karty malutki witraczek warty 20-30groszy (a karta kosztowała 1000zł ponad - 9800Pro). No ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co lepsze:

NVIDIA GeForce 9800GT 1GB DDR3 256BIT PCI-E x16 ; PCI-E x16 2.0

 

czy

 

NVIDIA GeForce 9600GT 512B DVI/TV PCI-E x16

 

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×