Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krk

Problem ze skryptem

Polecane posty

Mianowicie nie mogę przekazac zmiennej do skryptu php. Np. jeśli uruchamiam plik index.php?miasto=5 to zmienna miasto nie równa się 5 w skrypcie - w ogóle jej nie ma. I tak jest ze wszystkimi zmiennymi w każdym skrypcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie uczysz się ze starego kursu z czasów php 3 i chcesz odebrać zmienną w taki zapsób

echo $miasto;

zamiast

echo $_GET['miasto'];

 

Tu masz kurs: http://pl.wikibooks.org/wiki/Php. W ogóle z takimi pytaniami to powinieneś iść na formu webmasterów i nie WHT.

 

[EDIT]

hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×