Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
p

Bo certyfikat był "darmowy"....

Polecane posty

Gość

p sam jesteś darmowy

(YEAH! nareszcie mu dosrałem jak on mi heh)

 

to jest sprawa Firefoksa.. wystarczy "dodać wyjątek"...

nie ma co się bać heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p sam jesteś darmowy

(YEAH! nareszcie mu dosrałem jak on mi heh)

 

to jest sprawa Firefoksa.. wystarczy "dodać wyjątek"...

nie ma co się bać heh

Dokładnie nie ma co się bać ... :) Ten komunikat jest tylko na ff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p sam jesteś darmowy

(YEAH! nareszcie mu dosrałem jak on mi heh)

Tak mi 'dosrałeś', że z tego wszystkiego umknął Ci fakt, że ten certyfikat faktycznie jest darmowy (wystawiony przez panel.najd.pl -> kosztował 0zł -> jest darmowy). Nic tylko pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie, w pierwszym poście strzelił jakąś bzdurę.. że niby "bo darmowy hosting"?

...to mógł napisać dokładnie - i mamy tutaj taką sytuację, jak u mnie, gdy pisałem o "przemieleniu DNSów" - że się przyp.. la bez powodu, to i ja się przyp.. liłem

 

gościu za dużo przed kompem siedzi i ma manię wpier... nia się i pisania bzdetów - nie wiem, postów ma za mało czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w pierwszym poście strzelił jakąś bzdurę.. że niby "bo darmowy hosting"?
Jaką znowu bzdurę? Czytanie ze zrozumieniem się kłania? Przeczytaj mój pierwszy post (najlepiej kilkukrotnie, tak żebyś zrozumiał), potem przyczytaj post, na który odpowiadałem (tutaj szok: to ten którego część cytowałem), a następnie napisz mi w którym miejscu widzisz bzdurę...

 

...to mógł napisać dokładnie - i mamy tutaj taką sytuację, jak u mnie, gdy pisałem o "przemieleniu DNSów" - że się przyp.. la bez powodu, to i ja się przyp.. liłem
Taką sytuację, tzn? Znowu wypisujesz bzdury?

 

gościu za dużo przed kompem siedzi i ma manię wpier... nia się i pisania bzdetów - nie wiem, postów ma za mało czy co?
Spytam po raz kolejny, jakich bzdetów? Już nawet jarek Ci wytłumaczył o co chodziło w moim wielce skomplikowanym poście...

 

nie wiem, postów ma za mało czy co?
Jakoś śmiesznie to brzmi z ust osoby, która ma ponad 40% więcej postów ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

p

OK, czytam ze zrozumieniem twoje bzdury:

"bo darmowy"

nawet bez dodania tego, co potem wyedytowałeś (bo może i tobie się "żal" zrobiło samego siebie?)

- rzeczywiście - suuuper post, konstruktywny, treściwy, wszystko jasne.. zupełnie jak reakcje na moje posty

gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet bez dodania tego, co potem wyedytowałeś (bo może i tobie się "żal" zrobiło samego siebie?)
E? Niby co wyedytowałem? Nie widzę wzmianki o edycji postu, ani sobie za bardzo nie przypominam żebym coś edytował (chociaż możliwe, że linijkę 'btw: Zmień przeglądarke na coś lepszego :)' dodałem po fakcie, ale to za bardzo nie zmienia sensu wypowiedzi...).

 

- rzeczywiście - suuuper post, konstruktywny, treściwy, wszystko jasne.. zupełnie jak reakcje na moje posty
Jeżeli czytasz i interpretujesz samą odpowiedź, bez wnikania w pytanie na które odpowiada, to dalsza dyskusja chyba nie ma sensu. Tym bardziej, że nie ważne co napiszesz, to certyfikat ten i tak pozostanie darmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×