Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AceDude

Szukam firm, które...

Polecane posty

Gość AceDude

Heh, znowu was trochę pomęczę. Mianowicie - szukam polskich firm oferujących dobrej jakości VPSy w Niemczech. Po co mi to? Szukam sponsora takiego cudeńka, ale najpierw trzeba znaleźć kogoś, do kogo będzie można maile wysłać :)

(VPS przeznaczony będzie na download, serwer Team Speak, kalkulator statystyk i może mały serwer CSa)

 

Miałem nadzieję na XXL-WEB, ale jakoś konkretnej odpowiedzi nie mogę uzyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, znowu was trochę pomęczę. Mianowicie - szukam polskich firm oferujących dobrej jakości VPSy w Niemczech. Po co mi to? Szukam sponsora takiego cudeńka, ale najpierw trzeba znaleźć kogoś, do kogo będzie można maile wysłać :)

(VPS przeznaczony będzie na download, serwer Team Speak, kalkulator statystyk i może mały serwer CSa)

 

Miałem nadzieję na XXL-WEB, ale jakoś konkretnej odpowiedzi nie mogę uzyskać :)

 

Kiedyś też poszukiwałem takiego wyjścia uwierz mi ze w PL firmach nie uzyskasz sponsorigu vps-a :) jedynie w USA :) kiedys to nawet mialem sponsorowanego dedyka :) tam jest duża konkurencja i z chęcią sponsorują za dobrą reklame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Pingi 180-200 na TSie? eh :) No, ale na to można zawsze jakoś inaczej rozwiązać.. pomyślę nad tym później (zakładając, że serwera w DE nie dostanę).

 

Tak czy siak - myślisz, że zasponsorują mi polskojęzyczną stronę? Hm... W gruncie rzeczy, to mogłoby przejść, jeżeli w ofercie dopisałbym, że przetłumaczę im www... ciekawe, co by z tego wyszło.

 

Zobaczymy, co inni powiedzą, może ktoś coś jednak jakoś kiedyś gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingi 180-200 na TSie? eh :) No, ale na to można zawsze jakoś inaczej rozwiązać.. pomyślę nad tym później (zakładając, że serwera w DE nie dostanę).

 

Tak czy siak - myślisz, że zasponsorują mi polskojęzyczną stronę? Hm... W gruncie rzeczy, to mogłoby przejść, jeżeli w ofercie dopisałbym, że przetłumaczę im www... ciekawe, co by z tego wyszło.

 

Zobaczymy, co inni powiedzą, może ktoś coś jednak jakoś kiedyś gdzieś :)

 

Ja mialem wlasnie sponsorowana strone w jezyku pl :) , tam konkurecja jest ze hoho :) więc czesto mozna spotkac sie z przychylnoscia firm :)

 

PS. kiedys tez pisalem do XXL-WEB to mi zamiast VPS-a zaproponowali Shared z pleskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×