Skocz do zawartości
michciu

Hosting pod strone klubu sportowego

Polecane posty

Witam!

Z racji tego, że firma (agnat.eu) wystawiła nam fakturę jesteśmy zmuszeni szukać nowego hostingu, ponieważ cenowo oferta agnatu jest zbyt uboga.

 

Poszukuje solidnego serwera, z cPanel lub podobnym

php5 + mysql

około 2GB pojemności

duży transfer, miesięcznie przez galerie idzie około 10GB (od nowego sezonu filmy które mamy zamiar załączać po każdym meczu)

 

cena ~ 300zł

 

Zdarza się, że mamy około 1000 unikalnych odwiedzin dziennie.

 

Link do statystyk: http://stat.4u.pl/?pazi1

 

Link do strony: www.sprstal.mielec.pl

 

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

z filmami to raczej pod VPS...

300zł... miesięcznie? bo rocznie to raczej zapomnij, chyba, że w USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z filmami to raczej pod VPS...

300zł... miesięcznie? bo rocznie to raczej zapomnij, chyba, że w USA...

 

nie określiłem się jasno, filmy oczywiście kilkuminutowe, i jestem pewien, że napewno coś by to utrzymało (ew. zawsze jest youtube)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje solidnego serwera, z cPanel lub podobnym

php5 + mysql

około 2GB pojemności

duży transfer, miesięcznie przez galerie idzie około 10GB (od nowego sezonu filmy które mamy zamiar załączać po każdym meczu)

 

cena ~ 300zł

Jeśli tylko może to być 300zł netto (366zł brutto) to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, a konkretnie z planem hostingowym biznes pro. Proszę również zapoznać się z działem "O firmie", oraz jego poszczególnymi sekcjami. Możliwe, że zawarte w tym dziale informacje zachęcą Pana do naszej oferty i przekonają, że warto zapłacić troszkę więcej niż Pan początkowo planował. Oczywiście jest także możliwość skorzystania z 14 dniowego okresu testowego.

 

nie określiłem się jasno, filmy oczywiście kilkuminutowe, i jestem pewien, że napewno coś by to utrzymało (ew. zawsze jest youtube)

W przypadku filmów polecałbym jednak jak to już zostało wyżej napisane własny VPS/RPS. Jeśli serwis ma być utrzymywany na hostingu współdzielonym (np. u nas) to skorzystanie z usług serwisu YouTube czy Google Video będzie tu najlepszym możliwym rozwiązaniem. W razie zainteresowania naszą ofertą, zapraszam do kontaktu z BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli akceptujesz zmianę panelu na DirectAdmin zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą Hekko.pl. Jeśli żaden z pakietów nie odpowiada3Twoim wymaganiom możemy ułożyć specjalny plan pod specjalne wymagania.

Pracujemy na profesjonalnych serwerach DELL oraz IBM zlokalizowanych w profesjonalnej serwerowni w Gdańsku - więcej: O firmie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do działu kontakt bądź na PW.

Dla każdego konta dajemy 14 dni darmowego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Przeczytałem dokładnie Pana post i przedstawiam naszą ofertę konta odpowiednią dla Pana.

 

 

strzalkamenu.jpgPro max: od 46 zł za kwartał (3 mies)

Pojemność 6000 Mb - 100 Gb transfer miesięczny

 

Więcej informacji o php, mysql,email etc na stronie http://active-hosting.pl/oferty/tanie-konta-www.html

 

 

 

Może Pan zakupić ten pakiet oczywiście na pół roku = 140,00zł jak i rok 250,00zł (netto)

 

 

 

 

 

 

Fakturę VAT Wystawiamy na życzenie klienta.

Pozdrawiam Damian Miodek

Active Hosting Global Sun World

58-500 Jelenia Góra

ul. Bydgoska 1

tel/fax (0-75)64-36-838

NIP: 611-225-84-80PL REGON: 020673893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli filmy beda konwertowane przed wyslaniem na serwer to nie ma problemu z trzymaniem tego na hostingu wspoldzielonym. Tylko kwestia transferu jaki pozra filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×