Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pokuć

Problem mod_cband i inne...

Polecane posty

Gość Pokuć

Witam

 

Posiadam dość spory dział Download. Ściąganie polega na dwa sposoby. Pierwszy to darmowy ale z wolniejszym transferem. Drugi to płatny bez ograniczeń. Problem polega na tym że od iluś już dni po kliknięciu na Download FREE wywala 403. Po kliknięciu w Download PAY problem nie występuje (Po opłaceniu rzecz jasna). Niestety taki stan rzeczy nie może trwać dłużej. W stronę moją i serwisu idą oskarżenia że mamy płatne dodatki, pojawiły się też groźby nasłania prokuratora... Dziś postanowiłem sprawdzić co może być przyczyną kopiując skrypty i przeglądając je... Najprawdopodobniejszą przyczyną jest limit połączeń ustawiony w mod_cband. Ja nie mam o tym zielonego pojęcia. Administrator który się tym wszystkim zajmował nie daje oznak życia od prawie miesiąca i najprawdopodobniej (*).... Udało mi się wejść w SSH poprzez Putty ale nie wiem co dalej. Szukałem różnych komend ale jestem w tym totalnie zielony. Muszę coś z tym zrobić - inaczej czekają mnie cholerne problemy. Prosiłbym o pomoc co mam zrobić i jak mam zrobić żeby to zmienić. Jeżeli nie dam sam rady będę kogoś musiał prosić o naprawienie tego odpłatnie. Proszę o pomoc!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz o tym większego pojęcia to lepiej zostaw to osobie kompetentnej która przeanalizuje sprawę i ustawi wszystko wedle Twoich życzeń.

 

HOWTO mod_cband zapoznaj się z tym HOWTO może uda Ci się samemu to zrobić jeżeli to jedynie mod_cband limituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dzięki za link, przeanalizuję zawartość tych stron ale coś czuję że będę musiał jednak kogoś poprosić o zmiane tych ustawień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×