Skocz do zawartości
verde

Takie cuda z poczta webmail

Polecane posty

Wiec tak mam jako OS debian 4 + DA. Ale mniejsza z tym. Chodzi mi o poczte webmail. Poczta dziala elegancko mozna czytac odbierac wiadomosc wszytko dziala jak trzeba, z tym ze jest jeden mankament, z ktorym nie daje sobie rady . Jak powiedzialem poczta dziala kazdemu nie tylko mi i na kazdym jak dota loginie pocztwym , ale tak jet pewne konto reseller dajmy o nazwie test. Wiadomo ze przy zakladaniu konta czy reseller czy www, w DA dostajemy takie jak by glowne konto pocztowe . I wszytko jest ok na innych kontach reseller czy www, lecz te nieszczesne konto reeller jak je wczesniej nazwalem test chcac sie zalogowac danymi z tego glownego konta pocztowego czyli login test i haslo wywala blad 

 

 

 

ERROR (2): html_entity_decode() [function.html-entity-decode]: charset `iso-8859-2' not supported, assuming iso-8859-1 (/var/www/html/webmail/inc/class.uebimiau.php:171)

 

 

 

Oczywiscie szybko sprawdzilem czy na kazdym koncie reseller, czy www, taki blad wywala lecz nie tylko na tym konice takie cuda niewidy sie dzieja. Ja juz stracilem silem z tym jednym kontem pocztowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie i czytelnie piszę że nie obsługuje iso -2 zmien na 1 albo UTF 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×