Skocz do zawartości
Talk2Pr0

Serwer Dedykowany do 500 zł w polsce.

Polecane posty

Witam szukam serwera dedykowanego pod serwery gier (Nie pod firme) Tylko dla mojego użytku i bez limitów transferu. Np pod takie gry:

 

Cs 1.6

COD4

ET.

 

Thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod niskie SLA - livenet.pl - bez BGP etc.

Jesli cos bardziej zaawansowanego - zieleniak - Gdansk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas do 500 złoty możemy złożyć naprawdę mocną maszynę z duża ilościa transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Hm, też mnie to ciekawi, dla tego dorzucę hasło: kolokacja. Jak się przedstawiają koszty do takich zastosowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

balticdatacenter.pl. - polecam. Mam pare poteznych serwisow, koolokacja tam to sama przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie decyduj sie w koolokacje w LivenNET - bez BGP i zapasowych akceleratorow mocy. Profesjonalne uslugi - OVH + BalticDataCenter. Ja mam takowe ustawienia i od 4 miesiecy dziala jak w 'niebie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale instalacja kosztuje,a ja nie mogę sobie pozwolić na to żeby zapłacić z 900 zł za serwer. A jak myślisz ten z ovh za 486 zł by był dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale instalacja kosztuje a ja nie mogę sobie pozwolić na to żeby zapłacić z 900 zł za serwer. A jak myślisz ten z ovh za 486 zł by był dobry?

 

napewno pociągnie serwery gier tylko patrz na pingi bo to FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Pingi z OVH ok 60-70. Da się żyć. Zaraz tu wrzucę ip serwera na RPSie z OVH.Znowu edit nie działa.. panie admin techniczny, działaj pan!91.121.200.228:27015 Strefa51-Zombie www.cs-strefa51.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz sprzedawac sloty to zapomnij o OVH. Nikt nie kupi serwera klanowego z pingami rzedu 60-70 ms majac za grosze sloty na serverach PL rzedu 10-30 ms.

OVH do grania na wlasnych serwerach gier, dla przyjemnosci, to fajna sprawa. Polecam z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×