Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WPNJ

Przeniesienie domeny

Polecane posty

Witam.

Nurtuje mnie jedno pytanie. Mam zamiar w najbliższym czasie przenieść domenę z az.pl do innej firmy np. cal.pl. Oczywiście powodem jest cena przedłużenia w az.pl. I tu moje pytanie. Czy do takiego przeniesienia wystarczy sam kod authInfo czy należy coś jeszcze wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli domena jest na Twoje aktualne dane - kod authinfo wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żelek, domena nie była rejestrowana w żadnej promocji ??

Bo większość promocji zobowiązuje do przedłużenia na następny rok i dopiero wtedy

może zostać wydany kod authinfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak zwana lipa...muszę przedłużyć w az.pl.....niby domena rejestrowana w standardowej cenie 8,99zł i taki haczyk. Nie pocieszony jestem...a kod authinfo mam jawny w panelu.

 

http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocj...eny_pid_54.html to jest ten regulamin....

 

"4. Klient przed dokonaniem transferu domeny do innego Usługobiorcy NASK, zarejestrowanej w ramach promocji, przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, zobowiązuje się do przedłużenia domeny w Az.pl na kolejny rok."

"9. Skorzystanie z promocji dla domen polskich nie zobowiązuje do przedłużenia domeny na kolejny okres abonamentowy."

 

Eh..dałem ciała :/ I 30zł w plecy jestem za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh..dałem ciała :/ I 30zł w plecy jestem za rok...

 

przesadzasz, policz to tak:

122 + 8,99 = 130,99 za dwa lata, czyli 65,5 za rok, to wcale nie tak tragicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ;) I tak mogło być mniej, gdybym pomyślał. Ale ja dopiero się wkręcam w te tematy więc muszę się uczyć na własnych błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×