Skocz do zawartości
nesado2

http://giga-international.com/ OPINIE

Polecane posty

Nie bede zakladal drugiego temtu, ma ktos u nich serwery i jak sie sprawuja?

 

Czy zna ktos moze ich posrednika polksiego giga-international.com czy jest w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede zakladal drugiego temtu, ma ktos u nich serwery i jak sie sprawuja?

 

Czy zna ktos moze ich posrednika polksiego giga-international.com czy jest w ogole?

 

W ogole to chyba nie, z racji mowiac delikatnie podejcia to biznesu. Z racji poznej pory i duzego zaawansowania "alko" moze sie myle, ale chyba nie ma, no chyba, ze mowimy o kolesiach co oferuja seedboxy, bo maja "znajomosci". Jak dla mnie to pachnialo zawsze i chyba pachnie dedibox.fr. Jak sie myle to przepraszam z gory, ;) za pozna pore i nadmiar "alko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×