Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Sprzedam Resellery.eu

Polecane posty

Witam, mam do sprzedania domene Resellery.eu Ważna jest do 04.06.2009r. zarejstrowana w NetArt. Chętnych zapraszam na PW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

w sensie "konta reseller" chyba heh

czyli resellery.eu chyba od biedy da radę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie "konta reseller" chyba heh

czyli resellery.eu chyba od biedy da radę : )

 

Dokładnie tak:) Uważam iż domena ta pasuje idealnie do firmy zajmującej się hostingiem kont reseller:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania domene Resellery.eu Ważna jest do 04.06.2009r. zarejstrowana w NetArt. Chętnych zapraszam na PW:)

 

Koleś zastanów sie rejestrujesz domene całkowicie za free bo teraz jest taka promocja w netart, a teraz chcesz ją sprzedać puknij się w głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś zastanów sie rejestrujesz domene całkowicie za free bo teraz jest taka promocja w netart, a teraz chcesz ją sprzedać puknij się w głowę ;)

 

BIG looool... a jakby zarejestrował za 1zł + VAT!! To co może już sprzedawać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIG looool... a jakby zarejestrował za 1zł + VAT!! To co może już sprzedawać??

 

 

Gdyby była za 1zł + vat to podejrzewam, że by jej nie zarejestrował ale jak dają za free to trzeba ukręcić na tym biznes nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś zastanów sie rejestrujesz domene całkowicie za free bo teraz jest taka promocja w netart, a teraz chcesz ją sprzedać puknij się w głowę ;)

 

A co to za różnica jak ją rejestruje? Poprostu wykorzystałem okazję a teraz mogę zarobić. Kolega zazdrosny? :(

 

Gdyby była za 1zł + vat to podejrzewam, że by jej nie zarejestrował ale jak dają za free to trzeba ukręcić na tym biznes nie ?

 

Gdyby była za 1zł + vat też bym zarejstrował bo również jest opcja, że można zarobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za różnica jak ją rejestruje? Poprostu wykorzystałem okazję a teraz mogę zarobić. Kolega zazdrosny? :(

 

 

 

Gdyby była za 1zł + vat też bym zarejstrował bo również jest opcja, że można zarobić. :)

 

no comentss

 

JAsneee, że jestem zazdrosny daję Ci za nią 100000$ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no comentss

 

JAsneee, że jestem zazdrosny daję Ci za nią 100000$ :)

 

Szczerze mało mnie obchodzi ile dajesz:) Wyraźnie napisałem, że sprzedam i myślę, że osoby niezainteresowane, zwłaszcza takie jak Ty, są tutaj zbędne. ;)

 

-----------

 

Proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu gdyż źle zinterpretowałem opis tego w którym teraz się znajduje "Rozmowy na temat rejestrowania domen, delegowania, sprzedawania itp. " :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×