Skocz do zawartości
XABan

Przeprowadzka - ale dokąd?

Polecane posty

Ja się lekko wyłamię z dyskusji i zasugeruję Serwer Provider +30 lub Serwer Provider +10 z oferty Netartu.

 

Można testować przez 14 dni. Zobaczysz może ci będzie odpowiadać. Plusem jest dobre łącze i własne serwerownia plus niezły autorski panel :P Jeśli chodzi o webmail to jest naprawdę na wysokim poziomie. Nie namawiam na siłę ale sprobuj bo wydaje mi się ze tego właśnie szukasz (cena niestety jest nieco wyższa ale jest możliwość kupienia usługi w promocji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tomi tja.. i obowiązują limity jak na zwykłej nazwa.pl (http://serwery.pl/serwery-netart-o-firmie-parametry-bezpieczenstwa.html i http://nazwa.pl/netart-o-firmie-parametry-...eczenstwa.html) - dla mnie serwery.pl to parodia przez te właśnie limity i to już jest wyznacznik podejścia Netartu do takich klientów, jak ludzie z kilkoma serwisami... jak dla mnie niestety oferta niegodna uwagi... to równie dobrze można postawić wszystko na jednym koncie shared.. będzie to samo, tylko jeden dostęp FTP - taka różnica... heh a bulić 4 razy więcej za możliwość zrobienia indywidualnych wirtualek.. no nie wiem.. do tego jednak wszystko w tych samych limitach i kółko się zamyka - nie "poresellujesz" za dużo... a nie daj boże debilny BOK zareaguje histerycznie jak jeden z serwisów wyssa limity wyłączając całe konto ..i potem trwoga, to do kogo? lipa.. albo np. jeden serwis na godzinę wyssa limity zapytań czy zajętości i potem przez godzinę wszystko inne na bazach danych nie działa.. nieee.. ja odradzam, stanowczo... heh

 

to już to Sisco z całkiem potężnym shared można wypróbować - panel z Blinka, już teraz chyba wszystko w Polsce - całkiem ciekawa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już to Sisco z całkiem potężnym shared można wypróbować - panel z Blinka, już teraz chyba wszystko w Polsce - całkiem ciekawa sprawa

 

Niestety blink.pl tylko pod prosty serwis jeden i to mały. W przeciwnym razie możesz często widywać komunikat "500" Po przeprowadzce z niemiec nałożono jakieś limity i konto jest bardzo mało obciążane. Także wole politykę nazwa.pl gdzie w miarę wiem co mogę niż takie ciche obcinanie zasobów. Jeśli Sisco to tylko pakiet reseller, pod ten konkretny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem.. najpierw Sebak, potem Adrian, teraz Tomi.. co się dzieje? piszę jedno, Wy czytacie coś innego w ogóle heh

 

Tomi miałem na myśli panel, nie blinka samego w sobie.. nie sądzisz, że może być "pewna istotna różnica" w jakości blink.pl i tego sisco z ich panelem? że niby to samo, ale jednak inaczej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi tja.. i obowiązują limity jak na zwykłej nazwa.pl (http://serwery.pl/serwery-netart-o-firmie-parametry-bezpieczenstwa.html i http://nazwa.pl/netart-o-firmie-parametry-...eczenstwa.html) - dla mnie serwery.pl to parodia przez te właśnie limity i to już jest wyznacznik podejścia Netartu do takich klientów, jak ludzie z kilkoma serwisami...

 

Ja akurat rozumiem Home.pl i NetArt.

Są najwięksi jeśli chodzi o liczbę klientów. A przy tej skali pewne procedury i ścisłe trzymanie się ich to konieczność.

Z tego wynika brak elastyczności i limity.

Bardzo chętnie docelowo lokuję swoich klientów w Home.pl.

Ale dla siebie potrzebuję czegoś ciut większego niż ich wirtuaki i dużo bardziej elastycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop, ale mam pytanie - @Sponsi, napisałeś kiedyś posta bez słowa "heh" :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

juvenito jakoś tak wyszło przy okazji...

 

XABan ale wiesz.. dawanie limitów na konta za 1200 plus VAT jak na konta-masówki za 300 plus VAT (i do tego dawane w promocjach za zeta czy 5 dych) to chyba przyznasz - nieporozumienie

 

xorg pewnie,

heh

: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi - przyznaję.

NetArt nie powinien wyskakiwać z "większymi" opcjami przy takich samych limitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie wybrałeś nowego dostawcy zapraszam do nas - www.cal.pl - masz 7 dni darmowego testu. Spełniamy wszystkie Twoje wymagania :P

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jeszcze nie wybrałeś nowego dostawcy zapraszam do nas - www.cal.pl - masz 7 dni darmowego testu. Spełniamy wszystkie Twoje wymagania :P

Od kiedy macie serwery w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takzwane Parametry Bezpieczeństwa są na bardzo wysokim poziomie jak na taka usługę i przy normalnym użytkowaniu wystarczaja nawet na bardzo duże serwisy www wiec jakoś specjalnie bym sie tym nie przejmował. Tymbardziej ze jest to usługa pod reseller dla firm wiec nikt tam raczej nie wpycha phpbb by Przemo z 500 userami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×