Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Damyl

[Shoutcast] Własne radio

Polecane posty

Witam :) widze, że prowadzicie tutaj ostrą konferencje na temat radia :D mam dla was propozycje :D ...

Mam sponsora będe robił radio dla mojej gminy ( nie musze mówić na forum jej nazwy wystarczy ze mieszka w niej kilka tysięcy osób ) Piszę bo może ktoś jest zainteresowany bycia prezenterem :)

Mile widziane osoby od pomocy technicznej kasa to bardzo mały problem ... :) pomimo samego radia przewidziane jest postawienie 4 kamerek ip w róznych punktach centralnego miasta gminy :) i zrobienie zrzutu z nich na necie :D <happy> radio będzie miało swoją siedzibe jednakże jest możliwość nadawania z własnego kompa.../Prosze pisac na numer gg 3639844 i oddrazu pisać oco chodzi... kim jesteś.../do czego możesz się przydać/.../POMOC TECHNICZNA MUSI SIĘ ZNAC BARDZO DOBRZE LAIKÓW NIE POTRZEBUJE :) ...

 

GG : 3639844

 

Mile widziane propozycje od firm hostingowych :D oczywiście na GG 3639844 :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast postanawiam podpiąć się do tematu.

Otóż od dawna planujemy z znajomymi postanowić nietypowe radio internetowe. Dla czego nietypowe?

Ponieważ chcemy nadawać muzykę Japońską, J-pop itp.

Mają być audycję, jakieś recenzje. Mniej więcej zarys mamy ale teraz jak to jest z taką muzyką w oczach Zaiksu, gdzie się najlepiej zgłosić, ile to może kosztować? Ważne aby to było legalnie. Muzyka sprowadzana na CD z Japonii.

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

legalni.org juz nie dzialaja, wycofuja sie z rynku czytaj forum.radiostacje.pl abradio.pl np;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast postanawiam podpiąć się do tematu.

Otóż od dawna planujemy z znajomymi postanowić nietypowe radio internetowe. Dla czego nietypowe?

Ponieważ chcemy nadawać muzykę Japońską, J-pop itp.

Mają być audycję, jakieś recenzje. Mniej więcej zarys mamy ale teraz jak to jest z taką muzyką w oczach Zaiksu, gdzie się najlepiej zgłosić, ile to może kosztować? Ważne aby to było legalnie. Muzyka sprowadzana na CD z Japonii.

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Wypowiem się.

 

Jeśli chcesz odtwarzać muzykę w internecie, pamiętaj że poza opłatami do ZAIKS SPAV STOART i jeszcze jedną której nazwy teraz nie mogę sobie przypomnieć (koszt ok 400zł miesięcznie brutto/ 50 slotów), musisz posiadać nośniki, czyli w tym wypadku CD z licencją na publiczne odtwarzanie. Nie są to zwykłe CD ze sklepu i niestety nie kosztują tak mało.. Mało kto o tym wspomina, ale utworu bez licencji na publiczne odtwarzanie, nie można sobie ot tak odtworzyć publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×