Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tapetosik

inhosting.pl/insane.pl - mysql padlo

Polecane posty

Witam.

 

Posiadam konto Biznes w firmie inhosting.pl / insane.pl . Czy ktoś posiada tutaj konto i ma problemy z mysql ?

Odd 3 dni są problemy z MySQL , a teraz już wcale nie działa. Pisałem do administracji serwerów 2 razy i zero odpowiedzi. Szkoda słów, że oni wogóle nazywają się firmą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak Insane pisalo ze kont nie beda przedluzac bo przeniesli sie na lepszy serwera, a tak naprawde to w Hetznerze przed "atakami" lepiej wszystko chodzilo mimo to ze byla to "gorsza" maszyna. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu niedawno co kupiłem ten serwer, nie dość, że serwer nie odczytuje php5 (mi nie działa) to jeszcze takie problemy ehh szkoda słów. Pisałem o zwrot pieniędzy napisali mi , że nie ma mowy o żadnych zwrotach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa MySQL, ale poczta już nie. Wyskakuje błąd:

Wystąpił nieznany błąd. Temat 'fffffff', Konto: 'GÓRY-SZLAKI', Serwer: 'mail.in5.pl', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: '451 Try again in few days', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 451, Numer błędu: 0x800CCC6A

 

Jednak też muszę potwierdzić, że na hetznerze jakoś lepiej było i nie było tych loadów >30, które teraz tak bardzo często wyskakują tak samo jak dzisiaj napis "Błąd krytyczny - nie można połączyć się z bazą danych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok problem z pocztą to była moja wina po wyjaśnieniu z BOK-iem, ale z bazą danych jest tak jak mówią przedmówcy. Częste loady powyżej 30 no i częste chwilowe błędy o treści: "Błąd krytyczny bazy danych - nie można połączyć się z bazą danych" ciągle wyskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×