Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Relayed

pizza.com poszła

Polecane posty

Jest to z pewnością najdroższa pizza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kurde, ale czad.. ciekawe kto kupił.. czy jakaś ogólnoświatowa firma cateringowa, czy ten Tajwańczyk od domen, czy jacyś idioci w stylu sedo, że potem postawią durny katalog z linkami.. heh choć na to ostatnie to chyba za duża cena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jacyś idioci w stylu sedo, że potem postawią durny katalog z linkami.. heh choć na to ostatnie to chyba za duża cena..

Uzasadnij dlaczego "idioci" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Relayed.. a z rękawa: jakiś Mario da Souza czy jakoś tak... nie mógł kliknąć w link potwierdzający transfer domeny (od nazwa.pl) po zakupie (400 ojro wyszła cena, więc nie takie pierdnąć w mąkę)... bo... WYJECHAŁ NA WAKACJE na przeszło tydzień.. parodia! heh.. wrócił i oczywiście link się przedawnił... ale nazwa re-sendnęła i w końcu kliknął.. ale 2 tygodnie przeszło dłużej wszystko się działo niż powinno...

 

I dodatkowo: ogólna moda wykupowania domen i stawiania tam durnych linkowni.. potem nie idzie nic znaleźć, śmieci jakieś, durne reklamówki ("meet a girl from Gdansk, Poland")... a często domena, na której się chce postawić coś sensownego stoi w próżni zawieszona..a ceny wołają z kosmosu (np. gimnazjum.com czy coś takiego, bo mam gimnazjum.net i fastpark czy ktoś taki chciał nie pamiętam.. 2000 dolarów? czy coś takiego heh) - ale ja ogólnie mam taki stosunek do handlu domenami, że lepiej, żebym więcej nie pisał, bo dostanę ostrzeżenie za bluzgi.. heh

 

oja, ale OFFTOP wyszedł, sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domena z tego co wiem do 2012 zarejestrowana juz ...

 

ps. chyba jeszcze jedna pizza zostala ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×