Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dusker

photoblog - skrypt?

Polecane posty

Witam,

 

czy kojazy ktos z forumowiczow jakis sensowny (milo byloby gdyby rowniez byl sprawdzony) skrypt do prowadzenia fotobloga? najlepiej cos podobnego do ownlog/fotolog.pl (zalozylbym u nich ale mam manie trzymania wszystkich moich rzeczy u siebie:()

ostatnio trafilem na pixelpost jednak ten skrypt troche inaczej wyglada niz fotolog.pl - a mi zalezy na podobnej konwencji

 

pozdr

pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

może IMGallery? choć to taki trochę prosty skrypcik.. zależy na jakiej funkcjonalności Ci zależy, heh

też wkrótce będę zakładał fotobloga.. dawaj znać na bieżąco na tym wątku co znajdziesz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może IMGallery? choć to taki trochę prosty skrypcik.. zależy na jakiej funkcjonalności Ci zależy, heh

też wkrótce będę zakładał fotobloga.. dawaj znać na bieżąco na tym wątku co znajdziesz : )

 

imgallery na fotobloga tak srednio pasuje... no nie wiem... na jakiej funkcjonalnosci mi zalezy? w sumie minimalnej: upload zdjecia, wyswietlenie zdjec w formie listy jak to ma miejsce na fotolog.pl, oraz ewentualnie opis zdjecia, komentarze.

tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może coś takiego jak to:

 

http://www.ois.pl/galeria/

;)

 

no wlasnie nie, szukam konkretnie fotobloga a nie galerii. Chce widziec zdjecia pionowo na stronie od najnowszych do najstarszych. dokladnie jak fotolog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×