Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
janekk

Problem z VHCS2

Polecane posty

Witam mam problem z VHCS2 wszystko mam zainstalowane wyskoczyl nawet komunikat, że panel został zainstalowany i żeby wejśc na strone mojeip/vhcs2 gdy to włanczam pojawia się białe tło, wiem, że VHCS działa ponieważ wykrywa mi panel /vhcs2/tools/webmail/

i jak wezne wpisze w przeglądarce np. gui/jakiś adres to pojawia się komunikat VHCS, że nie ma takiej strony. Co to może byc za problem? Instalowałem już ze 4 razy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×