Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pecet

asia

Polecane posty

Czy ktoś wie kiedy będzie można rejestrować domeny .asia i po ile? Czy wszyscy to mogą rejestrować czy tylko mieszkańcy Azji? Nie mogę się doszukać żadnych informacji na ten temat. Pytałem na chacie w az i nazwie, też nic nie wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś nie wie czym się różni landrush od fazy wolnej?

 

W landrushu są licytacje jeśli zgłosił się więcej niż jeden chętny do domeny, a faza wolna to po prostu kto pierwszy ten lepszy - czyli tak jak w przypadku wszystkich innych domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×