Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartek24m

boot gadu gadu

Polecane posty

witam posiadam serwis i chcialbym stworzyc jakis numerek gadu gadu dzieki ktoremu uzytkownicy by byli informowani o stronce

 

przykladowo mam numer xxxxx chce go zainstalwoac na serwerze zeby mial takie opcje

 

Zmiana statusów i opisow....

 

autoodpowiedz do wszytkich nowych

 

typu

 

cześć wpisz /help aby zobaczyc więcej opcji

 

 

no i to by bylo na tyle

lecz jeśli mozna by bylo to chcialbym polaczyc go z baza danych

tzn

 

ktos by wpisał

 

/new-ogolne

 

to wyswietlilo by mu sie ostatnie 10 linków z dzialu f=33 przykladowo

 

lub np.

 

/check-user-id1

 

i pokazuje mu jakies informacje o tym uzytkowniku ....

 

 

czy wie ktoś z was czy cos takiego istnieje lub ile wynioslo by zrobienie tego skryptu na zlecenie ?

 

dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze sa limity (100 wiadomosci na minute o ile dobrze pamietam)

 

ja mam bota do forum ktory wysyla mi wiadomosci

kiedys sie tym bawilem i nie jest to jakos bardzo trudne

 

edit: no i zeby przeslac linki ta osoba musi cie miec na liscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mes :- )) drogi mój... o ile pamiętam ta klasa jest jakaś upośledzona (o ile o tej samej mówimy)

0 pobaw się ekg ^^ za dużo nie będę się udzielał bo muszę przyznać że się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedziesz mial xxxxx ludzi w tym gg i bedzie wysylać xxxxx wiadomośći na minute to lepiej już pisz wierszyk do GG S.A by ci twoj numer gg wykreslili jak ze nei puszczasz spamu, ja tak musialem zrobić chcać do ponad 1700 ludzi wysylać subskrypcje gg opłacało się, gdyz ludzi caly czas przybywa a ja mam spokoj. Dodatkowo polecam ludzia wmowienie by dodawali numer gg do listy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bedziesz mial xxxxx ludzi w tym gg i bedzie wysylać xxxxx wiadomośći na minute to lepiej już pisz wierszyk do GG S.A by ci twoj numer gg wykreslili jak ze nei puszczasz spamu, ja tak musialem zrobić chcać do ponad 1700 ludzi wysylać subskrypcje gg opłacało się, gdyz ludzi caly czas przybywa a ja mam spokoj. Dodatkowo polecam ludzia wmowienie by dodawali numer gg do listy ;)

 

Spółka Gadu-Gadu ma nową usługę, udostępniają jakieś platformy dla botów. Podpisujesz umowę i dostosowujesz się pod Bot API. Ofc jak całe GG działa to bez ładu i składu, ale pewnie dla niektórych wygodne. Więcej na ich dev blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×