Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cyrial

KDE 4 - wrażenia, opinie, problemy

Polecane posty

Instalował ktoś z was KDE 4? Obecnie jest to mój defaultowy manager, nie powiem, że jest cudownie, bo czasami coś padnie, ale przez ostatnie 2 tygodnie instaluję nowe wersje z SVN i muszę przyznać, że chłopakom idzie szybko. Mam natomiast pytanie do tych co używają i stosują efekty pulpitu. Czy też wszystko chodzi wolniej w momencie uruchomienia tych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci prawdopodobnie opowiem za jakiś tydzien ;p

Bo planuje przejście i postanowiłem że dzisiaj zrobię i zobaczę co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że działam na paczkach pod OpenSUSE bo tam są fajnie uaktualniane z SVN co 2-3 dni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem po wydaniu ale więcej minusów na razie. Chodzi tragicznie wolno, plasmoidy są do niczego, jedyny plus to dolphin. Instalacja tego na stałe nie wchodzi w grę. Więcej funkcjonalności, mniej bajeranctwa i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po wydaniu faktycznie była katastrofa, teraz już stwierdziłem, że można się przesiąść, poza tym, lubię zgłaszać bugi, a niedługo planuję tworzyć tłumaczenia dla niektórych komponentów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po wydaniu faktycznie była to kiepska wersja beta.

 

Teraz rzuciłem okiem na Kubuntu i nawet, nawet :) ale jeszcze nie instaluje... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszę się, że KDE będzie używać QT4, to dobrze mu zrobi. Myślę natomiast, że pośpieszono się z wydawaniem wersji "stabilnej" środowiska, jeszcze kilka RC by się przydało wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×