Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Raffuss

Serwer Pod Kci

Polecane posty

Poszukuje rozwiazania hostingowego, na ktorym bedzie mozna postawic bota do pilnowania polczatowego czatu, a najchetniej przy okazji, kanalu na ircu. Aktualnie tego czatu to pilnuje kci ale on jest pod winde. Z tego co wiem jest jakis bot pod unixowe systemy, wiec mozna by postawic i takiego. Dosc mam juz wentylatora pracujacego 24h w domu, zwlaszcza ze do cichych nie nalezy. Dziekuje za wszelka pomoc z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shells.pl, xxl-web.com, hosteuropde.de. Google - konta shell. rootnode.pl jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shells.pl, xxl-web.com, hosteuropde.de. Google - konta shell. rootnode.pl jeszcze
Google niestety nie chca zdradzic na ktorych kontach mozna postwic kci..

Jest jeszcze http://dziesieciny.quaint.pl oraz http://netzip.com.pl/oferta.htm

 

Gdzies kiedys jak poszukiwalem shella ktoras firma mi odpisala ze mozna smialo kci postawic i nawet cene pamietam, tylko nie nazwe tej firmy niestety a w mailach juz nie mam i myslalem ze moze ktos zna takowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może taniej będzie wymienić wentylator u siebie w kompie? :P
Wszystko trzeba by bylo wymienic, poczawszy od durona 800MHz a na tym wentylatorze skonczywszy.. :P

 

Nie jest tu jednak wazne co taniej. Czasem trafiam do szpitala, na jakis okres i wtedy buda stoi wylaczona. Chcialbym miec jednak jakowes zabezpieczenie, rowniez na te okolicznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje rozwiazania hostingowego, na ktorym bedzie mozna postawic bota do pilnowania polczatowego czatu, a najchetniej przy okazji, kanalu na ircu. Aktualnie tego czatu to pilnuje kci ale on jest pod winde. Z tego co wiem jest jakis bot pod unixowe systemy, wiec mozna by postawic i takiego. Dosc mam juz wentylatora pracujacego 24h w domu, zwlaszcza ze do cichych nie nalezy. Dziekuje za wszelka pomoc z gory.

Konto Shell Mini na Shells.pl powinno być wystarczające. Proponuje założyć trzydniowe konto testowe (opłata SMS-em 1 zł + VAT w celu weryfikacji) i sprawdzić, czy dany program będzie funkcjonował jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×