Skocz do zawartości

Polecane posty

motto pisał bardzo dużo - ale jego posty traktuje z przymrużeniem oka.

 

Przepraszam autora tematu za offtop, obiecuje że to już ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motto pisał bardzo dużo - ale jego posty traktuje z przymrużeniem oka.

 

Przepraszam autora tematu za offtop, obiecuje że to już ostatni raz.

Sory ale piszesz jak byk
NIe karmić trolla...

A ty co dyskutujesz na niskim poziomie i pokazujesz się od najgorszej strony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sug83, Ty coś do mnie masz, czy mi się wydaje? Może napisz na PW, albo tu nawet o co Ci chodzi. Mam kilka swoich teorii, ale na razie zachowam je dla siebie.

 

Z tego co kojarzę, to m0tTo pisał że jechał 100km, w przypadku awarii w nc. Więc wnioskuje że nie jest z Łodzi, no ale widać jak czytasz ze zrozumieniem posty.

Jak zerkniesz po lewej to miasto podane, tylko chyba przegapiłem z czym ten wątek dyskusji strawić. Oświecisz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - skończcie... to jest temat o rebootach systemów a nie o jakiś gejach i innych sprawach :)

 

@m0tTo po raz kolejny robisz burzę na forum... najlepiej wyjdź i nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×