Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
m1chu

[wirtualny] Postgresql + Asp .net

Polecane posty

Witam,

Od jakiegoś czasu z pewnymi osobami przymierzamy się do pisania pewnego projektu. Oczywiście można by to robić na localhost-cie, ale to tylko utrudniałoby koordynację pracy i przyszłe testowanie. Dlatego zwracam się do Was z pytaniem, czy znacie jakieś oferty kont hostingowych posiadających zarazem ASP .NET i PostgreSQL? Reszta parametrów jest już mniej ważna, nie mniej jednak mogę wymienić co byłoby wskazane:

  • - Polski hostingodawca, serwer oczywiście nie musi stać w naszym kraju, ale dobrze gdyby nie była to oferta z niepewnego źródła której produkt będzie "padał" częściej niż ja będę korzystał z FTP-a. Jeśli znacie jakieś zagraniczne, dobre oferty to oczywiście chętnie wysłucham,
    - rozsądna cena. Nie twierdzę, żeby były to oferty za 20 zł ;] Ale to ma być głównie konto do testów więc, że tak się wyrażę konto hostingowe w cenie serwera dedykowanego niezbyt będzie mnie satysfakcjonować,
    - przestrzeń. Nie musi być duża. Większość rzeczy, jak nie wszystko będzie tworzona i obsługiwana dynamicznie. Więc nie są mi potrzebne żadne gigabajtowe oferty. Powiedzmy, że tak sto megabajtów wystarczy.
    - transfer. Na poziomie kilku gigabajtów na miesiąc.
    - ilość baz? 1? 2?
    - mod_rewrite, CGI i inne tego typu pomocne rzeczy też byłyby mile widziane,
    - no i jakiś okres testowy

Oczywiście nie twierdzę, że jeśli ktoś w rozsądnej cenie byłby wstanie podać link, ofertę do czegoś lepszego to się nie skuszę. Narazie po prostu teoretycznie rozglądam się za tego typu pakietami, a po przyszłej konsultacji z współpracownikami postaram się coś wybrać. Ponieważ jednak za dużo ofert nie znalazłem tego typu (najczęściej jest sam PostgreSQL) to zwracam się do Was z gorącą prośbą o radę.

 

Pozdrawiam,

m1chu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sam problem jak z pracą na LH. Nie tylko ja będę administrował działaniami na danym koncie, a to niestety często w współpracy pomiędzy wieloma osobami może prowadzić do nieporozumień i dodatkowej roboty.

 

Nie mniej dzięki za linki. Akurat jednego z nich nie znalazłem, a oferta jest do przemyślenia.

 

Pozdrawiam

m1chu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×