Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
T

[insane] Możliwe Przerwy W Dostępie Do Www.insane.pl 28 Listopada

Polecane posty

Jutro (28 listopada) będzie przeprowadzona rekonfiguracja większości usług na serwerze firmowym. Może to spowodować chwilową niedostępność naszej strony firmowej, poczty i systemu ticketów. Przerwy nie powinny być dłuższe niż kilka, najwyżej kilkanaście minut i nie powinno być ich więcej niż kilka.

 

Za ew. utrudnienia przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważalne zrobiło się teraz pisanie kiedy i dlaczego będzie przerwa w działaniu :lol:

Ale to wielki +

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważalne zrobiło się teraz pisanie kiedy i dlaczego będzie przerwa w działaniu :)

Ale to wielki +

Może by inne firmy poszły tym śladem? W usenecie jest np. grupa pl.internet.komunikaty, gdzie dostawcy internetu informują o planowych pracach czy też przyczynach awarii i sprawdza (a w zasadzie -ła, bo nie wiem jak jest teraz) bardzo dobrze. Myślę, że byłoby to wygodne dla klientów, bo wielu z nich ma konta w różnych firmach i wszelkie istotne komunikaty techniczne mogliby odczytać w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam pomysł taka str powinna być niezależna i każda firma powinna pisać o tym tak a użytkownicy komentować jak ktoś chętny do projektu ja chętnie pomogę :)

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam pomysł taka str powinna być niezależna i każda firma powinna pisać o tym tak a użytkownicy komentować jak ktoś chętny do projektu ja chętnie pomogę :)

Moim zdaniem najlepiej byłoby to zrobić na WHT, bo dużo zainteresowanych osób już je czyta i jest szansa, że w ten sposób spełni to swoją rolę. Gdyby powstała nowa strona, to trzeba by ją wypromować i zapewne ostatecznie nic by z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×