Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Toy

Hostingi Zagraniczne

Polecane posty

Witam!

 

Jestem nowy na tym forum ale coś czuję, że zagoszczę tu na dłużej :P

Na dzień dobry chiciałem zapytać jak wygląda sprawa zagranicznych hostingów?

Kolega (pozycjoner) ostatnio mówił mi, że można znaleźć wspaniały hosting z ogromną weręcz pojemnością i transferem oraz kilkoma adresami IP w dodatku za bardzo niską cenę. Wspomniał coś o 300zł rocznie.

Chciałem zapytać czy jest tak na prawdę, bo znając polski rynek mnie się to jakoś nie wydaje :)

Mam nadzieję, że wytłumaczycie mi to jako myślę bardziej doświadczeni w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

może chodziło o dreamhost.. tylko nie wiem jak tam z ip-kami.. hehe..

tylko o tym hostingu tak ogólnie mówiąc to wiesz.. całe, wieczne dyskusje trwają, nikt Ci w jednym poście nie opisze sytuacji heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chodziło mi coś ala dreamhost lecz z dodatkowymi IP tak jak w seohosting ale tam znowu ceny są zbyt wysoki :)

a co do tego dreamhost nie wiem czy dobrze wyczytałem, pomóżcie - przy umowie na 1 rok płaci się 10$ miesięcznie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Toy - jak chcesz umowę na rok to płaci się $9,95/miesiąc. Możesz także poszukać zniżek, które obniżają cenę za pierwszy rok o $97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Podłączę się do tego tematu jeśli można :-)

 

Czy moglibyście mi wskazać jakiegoś linka do rozsądnego cenowo i jakościowo hostingu zagranicznego z możliwością podpięcia kilku domen, coś sprawdzonego proszę i przetestowanego, dlatego pytam.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×