Skocz do zawartości
sebapawlak

Moja Opinia O Firmie Ok.biz.pl

Polecane posty

Witajcie,

Na wstępie powiem, że kupiłem na allegro hosting od tej firmy (prosze bez komentarzy typu ze na allegro trzeba bylo nie kupawac tylko normalnie) nie zależało mi na super szybkim łączu duzej ilosci i transferze. Na serwerze stała strona mojej firmy. Pewnego dnia (5 dni temu) w chodze i co widze konto zostało zablokowane. Nie mam dostepu do ftp a wiec najprawdopodobniej dane przepadly a backup nie zostal zrobiony. O zawieszeniu konta nie zostałem powiadomiony. Mało tego, admin i biuro nie odpowiadają a mejle do nich wracają. Więc ostrzegam zanim wykupicie konto zastanówcie sie bo moze ono byc zablokowane za nic. Ja juz wiecej takiego bledu nie popełnie byłem zadowolony ale to już przesada. Dodam ze serwer nie miał uptimeu 99% zastanowił bym sie nawet czy bylo chociaz 90% bywaly przerwy kiedy nie działał calymi dniami. Pozdrawiam i ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

spróbuj napisać na eureka@eurevic.com.pl to oficjalna oficjalnie strona tej firmy ... www.eurevic.com.pl ja jak mi się wiesza piszę tam i robią... W kazdym razie tez miałem kilka dni temu ten sam problem i usunęli go . Mozesz tez napisać na henryw@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani ... coś mi tu smierdzi...

 

Dostałem pismo od Pani K.Gruszeckiej z Grupy ADWEB ( www.2be.pl ) że przejmują portal.biz.pl w związku z tym bla bla bla ... potem zwróciłem się z pytaniem do nich czy pozostanę przy starym abonamencie na co dostałem odpowiedź , że właściciel portal.biz.pl sporadycznie kontaktuje się z nimi i czekają na liste klientów etc.

 

Potem wchodząc na swoje drugie konto email osłupiałem :

 

Od portal.biz.pl dostałem taki list:

"Witamy,

 

Jezeli otrzymaliscie Panstwo list od Katarzyny Gruszeckiej w sprawie "przejęcia opieki nad serwerami hostingowymi portal.biz.pl.

informujemy ze ten list jest czysta manipulacja i zawartosc mija sie gruntownie z prawda. Z naszej strony nie byla wyrazona zadna zgoda na wysylanie takiego typu maili do naszych klientow, wiec prosze traktowac ten list jako czysta prowokacje - nieuczciwa nie zgodna z prawem.

Jestesmy w trakcie wyjasniania tej sytuacji.

 

 

Pozdrawiamy

Biuro Obsługi Klienta - serwery.portal.biz.pl

Strona Internetowa: http://serwery.portal.biz.pl

E-mail: serwery@portal.biz.pl

"

 

Nie wiem co tu się dzieje ... nie rozumiem. W każdym razie podkreślam ,że konta moje na portal.biz.pl działają bez zarzutu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Dziękuję Panu Adrianowi za informację o wątku.

Wyjaśniam - na tyle na ile mogę.

 

Firma portal.biz.pl jak zapewne niektórzy z Państwa zauważyli została wystawiona na aukcję Allegro do sprzedaży (opinie o firmie jak widać wyżej), wcześniej zaś przesłana została m.in. do nas propozycja zakupu serwerów (reseller) wraz z Klientami. Jako że aukcja zakończyła się bez efektu dla Pana Henryka W (niestety nazwiska do dziś nie poznałem), który jest właścicielem portal.biz.pl, podjęliśmy rozmowę o przejęciu Klientów. Po paru mailach - niestety dość rzadko otrzymywanych, ale cóż... :) zaproponowana kwota "zakupu" firmy została zaakceptowana.

 

Ponieważ do dziś nie otrzymaliśmy ani listy Klientów, ani liczby kont z serwera (licytacja opisywała pewną ich liczbę, ale ....) wysłaliśmy do kilkunastu losowych posiadaczy kont zapytanie czy korzystają z kont oraz z jakich parametrów (to niestety również nie zostało przekazane mimo kilku próśb ). Coś ustalić by wypadało. Przykładem jest konto polskiewybrzeze.info którego... nie ma w cenniku (?). Ot i cała tajemnica...

 

 

Powiem szczerze, że chcąc zachować w dyskrecji sprawy Pana "Henryka W" nie chciałbym wnikać w szczegóły transakcji, ale trochę to wszystko jest zwariowane i dziwne. Może na tym etapie zatem zatrzymam się w wyjaśnieniach - nie zwykłem kupując buty być przez sprzedawcę zapraszany na zaplecze by dostawać nieznane pudełko i płacić zań wrzucając datek do skarbonki.

 

Pozdrawiam wszystkich. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Maxkali1 odpowiadam, jako że rozmawiamy otwarcie: Ceny to prawda, są niskie, ale nie szykuję się na serwery zagranicą - zbyt dużo słyszy się z tym problemów, choć z drugiej strony istnieją firmy, które mimo serwerów w USA czy gdzie indziej działają sprawnie. Mimo to poprzestajemy na GTS gdzie wrzucamy kolejne maszyny.

 

Natomiast tutaj w grę wchodził raczej efekt skali, gdyż mowa jest o dość dużej liczbie kont (czy aby?).

 

Miłego dnia (w Krakowie pada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×