Skocz do zawartości
gwlodek

Phpcoin - Tłumaczenie

Polecane posty

Witam

 

Czy ktoś ma przetłumaczony skrypt phpCoin na język polski. Jeżeli tak to mam wielką prośbę, żeby mi podesłał na maila.

Jeżeli nie ma to proponuje, żebyśmy wspólnie przetłumaczyli. Wiem że każdy tłumaczył trochę na swoje potrzeby. W skrypcie znajduje się 20 plików do przetłumaczenia. Jeżeli ktoś przetłumaczył częściowo proszę o podesłanie na maila przetłumaczonej części. Postaram się to zebrać w jedną całość. Po sklejeniu udostępnie wszystkim zainteresowanym.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja mogę pomóc w tłumaczeniu (o ile napewno nie ma, bo byłaby to niepotrzebna praca tylko i strata czasu).

 

Proszę o PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja mogę pomóc w tłumaczeniu (o ile napewno nie ma, bo byłaby to niepotrzebna praca tylko i strata czasu).

 

Proszę o PW.

Wysłałem do Ciebie PW ale jak widze, albo raczaj nie widze, żadnego odzewu, ja mam już przetłumaczone 80% i 50% przetestowane w działającym skrypcie, ale skoro olałeś sprawę to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznawiam temat !! Kupię spolszczenie phpcoin v163 jeśli ktoś posiada proszę o kontakt i podanie ceny na admin@sdsi.pl

 

krzak ? tak btw to niezły uptime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak btw to niezły uptime...

 

wiesz.... czego można oczekiwać od krzaka w OVH posiadającego w stopce stat4u ;) (nie, nie chcę wywoływać tym kolejnego flame'a nt krzaków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapłacisz >500 i nie ma problemu bedzie takie spolszczenie i tyle B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×