Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukaschemp

hetzner.de i karta sieciowa

Polecane posty

Nie wiem czy coś było na ten temat już na forum, ale jeśli macie zamiar korzystać z oferty hetznera to od razu zalecam zmienić sterownik dla karty sieciowej, bo będzie czkawka i ni stąd ni zowąd pingi do serwera będą skakać z 30ms do 2000ms, dotyczy to różnych dystrybucji. Opis zmiany sterownika jest na ich stronie wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×