Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Opinie netwave.pl

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Opinie o netwave.pl

 

Witam,

 

Proszę o wszystkie opinie użytkowników firmy netwave.pl

 

Dziękuję i Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam hosting na netwave juz prawie od roku i szczerze mowiac nie narzekam. Raz tylko byly problemy bo padl serwer czy cos, ale od tamtego czasu wszystko jest w porzadku. BOK tez na dobrym poziomie, co prawda w weekendy albo ne odpisuja, albo trzeba troche poczkeac, ale w normalne dni tyg mozna uzyskac szybka odpowiedz.

 

Co do samego hostingu to rowniez nie mam zastrzezen, standardowe moduly,standardowe opcje, szalu w sumie nie ma, ale tez go nie wymagam od hostingu za 60zl.

 

Ogolnie rzecz biorac, jak dla mnie bardzo dobry hosting za smieszne pieniadze, tak wiec szczerze polecam.

 

Btw. Prosze wybaczyc ew. literowki i bledy bowiem do napisania tego posta uzywam tel. Kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam hosting w firmie netwave od 2 lat. przez ten czas wydarzyła się tylko jedna awaria - coś się zepsuło w holandii. efektem tego były przerwy w działaniu strony przez ok. 2 dni i przerzucenie konta na inny serwer. poza tym bardzo pozytywnie, dobry kontakt mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam kilka małych kont. Serwer stabilny, nie zauważyłem padów czy zwisów. Ja jestem b. zadowolony - w sumie tanio jest i niezłe warunki. Szybko chodzi. Dodatkowo Powiem że wsparcie jest naprawdę szybkie a obsługa b. miła.

Pozdro

majster-b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie o netwave.pl

 

Witam,

 

Proszę o wszystkie opinie użytkowników firmy netwave.pl

 

Dziękuję i Pozdrawiam,

Bartek

 

 

Jestem klientem netwave.pl od ponad roku i jestem WYBITNIE zadowolony z jakości obsługi klienta przez tą firma hostingowa.

Oni naprawdę rozumieją, że internet działa non stop, a nie tylko pn-pt 8:00-16:00.

Co do serwera - również brak zasteżeń.

Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś inne opinie na temat tej firmy, poza tymi którą sobie sami wyżej wystawili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. ja nadal twierdzę, że firma całkiem ok. Co prawda ostatnio odcięli mnie za to że niby nie zapłaciłem faktury, jednakże faktury nie dostałem. W sumie co rok taka sama akcja - powinienem dostać chociaż przypomnienie na maila o zbliżającym się okresie płatności + proforma -> trzeci raz ich nie dostałem. Odcięli mnie na chyba 2 dni. Po telefonie i dokonaniu przelewu konto reaktywowane i działa do dziś.

Jeżeli kolejny raz wytną mi taki numer przenoszę się gdzieś indziej, bo tym razem przez to, że nie miałem dostępu do serwera i poczty zapłaciłem karę kontrahentowi za nie terminowe wywiązywanie się z umowy :/

 

Btw. odnośnie stabilności etc. - jest dobrze :)

Edytowano przez sl4sh (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×