Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Pytania i problemy z webd.pl

Polecane posty

Najgorszy syf z jakim miałem do czynienia.

Najgorszemu wrogowi nie życze aby z nie wiedzy zakupił u nich usługi.

Strona muliła, cppanel taki zamulony że aby wykonac jedno zapytanie, czekało się nie raz po 5 minut.

Serwer ich zniszczył około 90% załaczników na moim forum a było ich około 500MB. Zdjęcia, pliki, wszystko uległo zniszczeniu i nie kwapili się z tym nic zrobić ani jakoś się odnieść.

Awaria goniła awarie, w ciągu dnia dochodziło nawet do 10 utrat łączności z bazą lub FTP

Jedno wielkie bagno ten hosting, omijajcie go wielkim łukiem.

Już darmowe hostingi są mniej awaryjne niż to coś.

Nie wiem jak ludzie u nich wytrzymują, ja wytrzymałem 2 miesiące i zwiałem od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

a akurat takie kwiatki to nie tylko w tej firmie :P. Pełno jest hostingów gdzie siedzi jeden gość i jest napisane pomoc 24/7 :P, albo zaczynanie maili od "witamy" "pozdrawiamy" :P

 

Przedwczoraj był pad mysqla, pierw walił too many connections (na mojej stronie było mało ludzi, bywało 10x tyle i chodził serwer), potem mysql padł i wstał 20 minut pozniej. Dostałem informacje z przeprosinami następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a akurat takie kwiatki to nie tylko w tej firmie tongue.png. Pełno jest hostingów gdzie siedzi jeden gość i jest napisane pomoc 24/7 tongue.png, albo zaczynanie maili od "witamy" "pozdrawiamy" tongue.png

Jeden dobry gość jest w stanie zdziałać więcej niż gromada leniwych kocurów, jest 21 wiek, oprogramowanie samo kontroluje wszystko. Możesz sobie spać w nocy i system monitorowania Ciebie obudzi.

 

Oczywiście tam, gdzie jest setki serwerów fizycznych zawsze ktoś musi czuwać, ale to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@kubah - wiemy o kim i o czym piszesz ale to raczej nie jest właściwy temat na aluzje...

 

Strony u nich mulą, baza potrafi padać notorycznie (pomijam że wielkie forum z 2100 userami, 87000 postów i 5800 tematów prowadzą osoby nieznające się na pewnych kwestiach), była w 2004 chyba afera o wyciek danych klientów, nie potrafią przywrócić backupu sprzed 3 dni (admin się wkurzył i zrobił del wszystkich plików na serwie), jak się zapytałem na supporcie o button z PP to nie wiedzieli jak zrobić odsyłacz obrazkowy, support ma sporo negatywów no i z ich wiedzą bywa różnie, zależy jak się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nich są duże limity maili. Wykorzystywałem ich serwer jedynie do mailingów. A po zatym to się mulił serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsluga techniczna ignoruje doniesienia o szkodliwym dzialaniu jednego z klientow. Nie chce egzekwowac zapisow wlasnego regulaminu wobec swoich klientow ktorzy szkodza serwisom utrzymywanym w innych firmach.

 

W razie watpliwosci zapraszam po kopie korespondencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się chce śmiać jak czytam teraz wasze posty, bo swoją historię z webd skończyłem pare lat temu. Miałem u nich małe forum na phpBB by przemo i muszę powiedzieć, że często były pady. Albo serwer mulił albo mysql sie wykrzaczał. Z tego co pamiętam jak miałem coś zrobić w cPanelu to szlag mnie trafiał bo jeśli już się udało zalogować to tak jak opisuje kolega ariel, czekało się chwile zanim otworzy się żądana opcja. Byłem zmuszony mieć u nich hosting bo była to jedna z niewielu firm gdzie ten skrypt działał poprawnie (kiedy w ogóle działał :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×