Skocz do zawartości
nvu

[opinie] Webh.pl

Polecane posty

Strona nawet nawet (ujdzie), ale moim zdaniem za mało informacji dot. pomocy, serwery DNS, jaki PA jest itp..

Ceny średnie. Wspólnikiem jest muchakk.

//edit mała uwaga przy zamówieniu:

Podmioty gospodarcze chcące skorzystać z naszej oferty proszone są o kontakt.

Chyba plesk bo na resellerze limit domen.

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/24-webh-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/24-webh-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34294-dyskusje-webhpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem.

Mam ten hosting już od bardzo dawna, zanim jeszcze webh.pl było firmą, tak jak niektórzy poprzednicy.

Jeśli chodzi o support - to nie można się niczego czepić. Jest wręcz idealnie. Jak tylko są jakieś problemy - wystarczy 1 sms do administratora i już ktoś się zajmuje sprawą.

Jeśli mowa o samym serwerze, to niestety czasem zdarzają się wpadki, że nie działają np przez pół dnia. Taka sytuacja zdarzyła się w ciągu roku może jakieś 3 razy.

Generalnie na codzień jest okay.

Jestem zadowolona.

Jak na taki hosting, cena jest okay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się ustosunkować do wypowiedzi użytkownika bunitas. Tak, to prawda że w okresie ostatniego roku były 3 niemiłe "wpadki" trwające kilka godzin, ja jednak chciałbym zauważyć że jedna z nich była zapowiedziana, a kolejna była skutkiem wadliwego działania sprzętu na który nie mamy wpływu.

 

 

Pozdrawiam

K. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry kontakt z biurem obsługi klienta, dobre ceny. Hosting działa bardzo dobrze. Nie mogę złego słowa powiedzieć na ten hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webh.pl Iż, mam krótko konto u nich, jestem bardzo zadowolony.

Szybka i sprawna pomoc. Support 24/7...

 

Hmm Moja gra ProGamela.Net jest sponsorowana przez WEBH.PL i ludzie nie narzekają na żadne lagi czy też zwiechy.

 

Osobiście polecam Webh.pl!

 

Hosting na +6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się do chwalących tą firmę.

 

Prawdopodobnie jestem klientem mającym największą witrynę, gdyż odwiedza mnie (evortal.pl) 120-150 000 uu miesięcznie i muszę powiedzieć ze serwery są świetne. Byłem hostowany przez forall.pl, cal.pl i jeszcze jakieś pośrednie, ale tutaj jest poprostu wszystko czego potrzebuje, czyli:

- doskonały kontakt z BOK

- doskonałe parametry kont w niskich cenach

- niska a wręcz zerowa awaryjność

 

Odkąd mam pierwsze konto tutaj, założyłem już 2 kolejne i zamówiłem 3 domeny i serwer dedykowany. Nie mam zamiaru rezygnować z tej firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam webh.pl mam u niego konto od 5 miesięcy.

plusy to pomógł mi zainstalować skrypty i przenieść strony,

wysoki uptime stron,

strony się wczytują i generują bardzo szybko,

niskie ceny w stosunku do wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nasz nowy projekt który jeszcze nie jest przygotowany. Będą to konta BIZNESOWE obsługiwane przy współpracy z firmą prmenagement. Niestety więcej informacji nie mogę w tej chwili udzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na webh.pl dwa konta, serwer www i vps. Oba konta sprawują się rewelacyjnie ale najbardziej rewelacyjny jest kontakt. Święta, niedziela czy środek nocy zawsze można uzyskać pomoc, czego nie ma nigdzie w Polsce... i pewnie nie tylko. Żaden krajowy hosting nie chciał przyjąć forum, którm się zajmuję, wywalili nas z NetArtu gdzie chcieli 2 tyś zł za dedyka, podobnie było na Home. Zdecydowaliśmy się na vps w Host Europe i niestesty po raz kolejny zawód bo owszem forum działało ale co jakiś czas nas odłączali z powodu przeciążania serwera. Przed NetArtem była jeszcze inna polska firma gdzie historia była podobna tylko czasu na przenosiny więcej ;> Powiem szczerze, że przenosiny na webh.pl to był strzał w ciemno ale jak się okazuje po pewnym czasie strzał w dziesiątkę. Za takie niewielkie pieniądze jest szybciej i stabilniej niż na hostingu firm o wyrobionej renomie. Kij im w oko, mam na myśli szczególnie NetArt ;> Nigdy im nie zapomnę tego, że w trzy dni kazali wykupić dedyka albo spadać, mimio że nie przekraczaliśmy limitów wykupionego pakietu...

 

oc-forum.org - vps

oc-forum.org - informacje o hostingu w webh.pl

computer-support.pl - serwer www

 

Trzeba lepszej rekomendacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dorzucić swoje trzy grosze na temat tego hostingu.

Mam u nich konto mniej więcej od początku ich działalności, a może nawet i wcześniej.

I muszę przyznać, że poza skomplikowanym logowaniem do baz i ftp gdzie człowiek ma tych loginów i haseł mnóstwo na głowie :)(co nie jest ich winą) to hosting jest naprawdę dobry, korzystałem już z wielu różnych hostingów i chyba nie ma takiego który mógłby się z nimi równać!

Strony włączają sniemal tak szybko jakby były na dysku!;D A nawet zanim zostaną wywołane xD A to już coś. W końcu tak szerokie łącze od czegoś jest. Jak już niektórzy zdążyli się przekonać, webh.pl od samego początku swojej działalności świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie, bowiem administratorzy odpowiedzialni za całość, dają z siebie wszystko i przepłacają nawet swoim wolnym czasem, a nawet snem! (24h w końcu) ażeby tylko wszystko było jak najbardziej git i bezbłędne. No ale jak to bywa, nic nie jest idealne, i ciągle coś trzeba ulepszać, nad czymś pracować, itp. Dlatego dla webh gratulacje za tak dobry hosting, i usługi na wysokim poziomie, a dla was, żebyście nie dali się zrobić w bambuko przez innych złodziei pseudo-hostingowych naciągaczy z krzakami jakich mało, którzy kupili serwer 100 MB na boo.pl i postawili stronę pisząc że są najlepszym hostingiem, skorzystajcie z usług webh, bo u nich jest nieprawdopodobna swoboda w działaniu, dają wszystko czego potrzebuje konkretny webmaster, a nie maruder co narzeka na wszystko xD Zadowolenie gwarantowane!;D I śmigające strony również.

 

Zawsze możecie przetestować forum które działa na phpBB by Przemo (http://gto-forum.eu) , i daje kopa jak na konkretne maszyny przystało, patrzcie tylko na czas generowania strony - u mnie niemal zawsze wynosi on 0,07 sekundy.

 

No....ale wyszedł kilometrowy post, no ale musiałem napisać całą prawdę przecież. Nie takie znowu trzy grosze jakie obiecałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webh nie upycha w przeciwieństwie do innych hostingów sporej ilości użytkowników na jednym serwerze.

 

Dlatego tam wszystko działa bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam hosting na webh.pl od 2 m-cy i jak do tej pory nie narzekam. Cena bardzo przyjemna, wszystko śmiga, a chłopaki szybko odpisują. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już VPS'a kilka dni i moge pochwalić na full kolegę - admina , który poświęcił dobrych kilka darmowych chwil na moje idiotyczne pytania. Mam okazuje się zerowe pojęcie na temat VPS'ów ale z pomocą postawiłem sobie serwer nawet może coś niedługo wrzucę na niego ;) . Zdaję sobie sprawę, że jeśli więcej takich jak ja będzie to ta pomoc mocno się ograniczy ale mam podpowiedź dla właścicieli, aby po wykupieniu udostępniali małego PDF'a z krokami i krótką łopatologiczną instrukcją postępowania oraz linkami. Napewno pomoże to nowym i ciemnym takim jak np. ja.

 

Co do netart to już po części podpisali na siebie wyrok i zmienili na stałe wersje php na 5 i dzięki temu ludzie, którzy potrafili tylko zainstalować skrypt mają problem bo pojawiły się im bagi i krzaki. Ja rozumiem, że ostrzegali itp. ale nie każdy jest programistą i potrafi sobie z tym poradzić od ręki.

 

Dzieki i życzcie mi powodzenia - bo pozostało mi jeszcze pokonać przenoszenie stron z bazami - a to dla mnie też niezły łomot, ale pocieszające jest to, że czegoś się nauczę.

 

Pozdrawiam

i polecam webh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem Właścicielem serwisu Ekstraklasainfo.pl

serwis ten bardzo szybko się rozwija powiększając grono swoich zwolenników, jednak dzięki pracy serwerów firmy webh.pl częste awarie zniechęcają użytkowników do zaglądania ponownie na moją stronę. Mimo kilkunastu skarg i próśb na numer gg jednego z asystentów tej firmy moje problemy nie zostały rozwiązane.

 

Przybliżę bliżej sprawę dla osób, które mają zamiar zakupić serwer w firmie webh.pl

 

Nie ma dnia żeby przynajmniej 5 razy serwer nie siadł na jakieś 5-10 minut.

Zegar pod moją stronę jest źle ustawiony pokazując kilkugodzinne dodawanie wiadomości (sprawdzany był kod strony i wszystko jest ok czyli jest to wasza wina!)

Ostatnio także przeczytałem na tym forum, że były prowadzone prace na serwerze, rzeczywiście były tylko, że nie widzę żadnej poprawy a wręcz pogorszenie.

Kończąc swoją wypowiedź prosiłbym o poprawienie wydajność serwera i poprawne ustawienie zegara. Sprawa zmiany serwera jest praktycznie już przesądzona, jednak jeżeli wszystkie problemy opisane wyżej zostaną rozwiązane mogę powstrzymać się od zmiany na jakiś czas.

 

Pozdrawiam i proszę o nie kasowanie mojej wypowiedzi ponieważ i tak napisze ją jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie godziny:

 

s1:~# date

śro wrz 24 19:38:31 CEST 2008

s1:~#

 

 

sql1:~# date

Wed Sep 24 19:39:12 EDT 2008

sql1:~#

 

 

Następna sprawa, nie kontaktował się Pan z nami i nie informował że ma Pan jakiekolwiek problemy z czasem

 

 

Kończąc swoją wypowiedź prosiłbym o poprawienie wydajność serwera i poprawne ustawienie zegara.

 

Chyba nie musze mówić że nad tym cały czas prowadzone są prace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się i ciągle jestem w kontakcie z Panem Pawłem Kłodowskim, który z tego co wiem pracuje w Państwa firmie. Wracając do czasu bardzo bym więc prosił o dobre ustawienie zegara dla mojej strony ponieważ przy takim typie serwisu jaki ja prowadzę godzina jest bardzo ważna.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie serwis jest super i serdecznie polecam.

Fakt że nieraz są problemy z bazą danych np. u mnie nieraz strona nie działa z 10 razy dziennie po 5 minut, ale to tylko dlatego, że cały czas serwis jest udoskonalany. Przecież wiadomo, że muszą wyłączać bazę, aby coś się nam na stronie nie schrzaniło podczas ich prac.

 

Wiec nieraz są problemy z bazą. Ale kiedy baza chodzi to serwis jest miodzie. Strona ładuje się zaskakująco szybko. W razie problemów serwis udziela bardzo szybkiej pomocy, mimo iż bardzo, a to bardzo zaśmiecam im gg problemami. Ogólnie teraz mam kilka problemów z serwisem, ale oni jako jedyna forma hostingowi (a miałem ich wiele) pomaga od razu, czy to jest błahostka, czy jakiś poważniejszy problem. Naprawdę serdecznie go polecam.

 

Ceny są dobre.

Serwery są bardzo szybkie (wraz z bazą).

Bardzo szybka pomoc.

Zawsze pomagają.

Jak są Jaksie problemy, to tylko dlatego, że jest coś ulepszane.

 

Mogę tak pisać dużo o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak różowo jak w tych opisach to niestety nie jest. nie polecam na pewno użytkownikom wszelkich skryptów używających bazy danych - niestety z serwerem mysql są permanentne problemy.....

 

szybkość wsparcia w porządku, przynajmniej w tych sprawach które mogą być łatwo rozwiązanie, przy zgłaszaniu dłuższych usterek niestety często brak odpowiedzi - być może admin wychodzi z założenia, że naprawienie mówi samo za siebie.

 

ftp w porządku. dla stron html czy potrzebujących przestrzeni dyskowej hosting będzie w porządku. dla skryptów nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z hostingu WWW, więc nie mogę się wypowiadać na temat działania baz danych czy serwerów WWW.

 

Usługą jaką miesiąc temu zakupiłem w firmie webh.pl był serwer VPS Start.

O działaniu samego serwera nie mogę powiedzieć nic złego. Zdarzyły się dwie czy trzy przerwy w działaniu, ale to można zrozumieć, bo przecież nic nie może działać wiecznie, a jeżeli były jakieś poprawki techniczne, to na pewno miały one tylko pozytywne skutki.

 

Szybkie łącza, żadnych lagów na SSH czy też przy FTP.

Co prawda po angielsku, ale za to bardzo funkcjonalny panel serwerka.

Prawdą jest też to, że BOK "zrobi wszystko dla zadowolenia swoich klientów".

Zawsze dostaniemy uprzejmą odpowiedź na pytania czy też uzyskamy szybką pomoc w problemach.

Pierwszy raz spotkałem się też z sytuacją, gdzie po przekroczeniu transferu o prawie 1.30GB nie musiałem nic dopłacać ;)

 

Reasumując:

Jestem mile zaskoczony jakością świadczonych usług i działalnością administracji.

Pozostaje mi tylko polecić serwerki VPS w webh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem duże problemy żeby uzyskać odpowiedzi od BOK. Zakłdanie mojego konta trwało 8 dni.

Przeglądam stronę, która leży na webh codziennie i pady rzeczywiście się zdarzają bardzo często, wczesniej tłumaczone było pracami konserwacyjnymi.

Ja się poddałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od takich sprawy jest BOK firmy. Zgadzam się w 100% z webh.pl - Powinieneś najpierw tam napisać, a dopiero później wyrażać niezadowolenie na publicznym forum :D

 

Od takich spraw jest BOK, jednak jeśli BOK nie odpowiada na takie zgłoszenia choćby skromnym "(przepraszamy,) już działa" to faktycznie można stracić ochotę do wysyłania takich e-maili - dotyczy to serwera sql, którego pady zdarzają się relatywnie często, przynajmniej wieczorami kiedy mam czas zerkać na swoje strony. Po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach zaczyna działać. Serwery z www chodzą lepiej, choć czasem pady się zdarzają, jak ok. 20 na kilkanaście minut.

 

Wracając do tematu wątku, zgadzam się z Erwin, że opinie w tym temacie na temat webh.pl są stanowczo zbyt entuzjastyczne w stosunku do tego co się otrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlorofil,

 

mogę prosić na pw Pana login oraz z jakiego adresu e-mail i kiedy Pan pisał? Na wszystkie zapytania odpisujemy... :D

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×